Розпочалася реєстрація для участі у торговій місії у Швеції та Данії

Розпочалася реєстрація для участі у торговій місії у Швеції та Данії

Українських виробників органічних продуктів харчування, зернових, меду, кондвиробів та шоколаду, олії, фруктів та ягід і продуктів їх переробки, чаю, кави запрошують відкрити ринок Скандинавії.

ЄБРР, у рамках ініціативи ЄС EU4Business, відкриває реєстрацію у торгову місію до Швеції та Данії, яка відбудеться в листопаді цього року, - інформує прес-служба ОДА.

Десять компаній, які буде обрано до бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору, отримають

  • Індивідуально організовані бізнес-зустрічі з потенційними партнерами, заплановані іноземним консультантом;
  • Вивчення та аналіз торгових можливостей Швеції та Данії на місці та рекомендації щодо виходу на локальний ринок;
  • Візити на підприємства та/або стор чеки для обміну досвідом.

Вищезазначені послуги фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та організовуються ЄБРР. Учасники самостійно покривають лише витрати на квитки, проживання, харчування, індивідуальні витрати.

Подробиці, умови участі та реєстрація – за посиланням: https://preview.mailerlite.com/q3c9e2

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:20 У Житомирі на вимогу Екоінспекції усунули порушення: навколо заасфальтованого дуба облаштовано пристовбурну лунку 11:09 Impact.Zhytomyr 2.0: підсумки менторської програми та нові напрями міжнародної співпраці 11:00 Прокуратура подала клопотання про взяття під варту підозрюваного в умисному вбивстві 42-річної жінки та нанесенні легкого тілесного ушкодження її матері 10:36 У Житомирі знайшли труп чоловіка: померлий — 35-річний житель Брусилівської громади Від читача 17:33 Фальшиві водійські посвідчення. 10:18 У зв’язку з технічним переоснащенням водогону сьогодні буде припинено водопостачання мікрорайону Польова 10:00 У сквері на Лятошинського група підлітків зламали лавку, смітник та паркувальні стовпчики photo_camera 09:40 російська армія втратила ще 980 військових 09:19 Оперативна інформація станом на 08:00 26.11.2025 щодо російського вторгнення 09:13 Акріс Агро (група АSТ) отримала Подяку від Попільнянської школи мистецтв на Житомирщині (Новини компаній) 09:00 26 листопада: все про цей день, яке свято, що не можна робити і погода у Житомирі 18:12 Знайшли батька покинутої на смітнику дитини — ним виявився 47-річний родич матері малюка 17:16 «Купівля в інтернеті»: звягельські поліцейські закликають громадян бути обачними 16:41 Стартувала акція «ТвориТи Житомир без насильства» 16:29 На Малинщині в ДТП загинули двоє чоловіків 16:00 Житомирський театр ляльок відкриває новорічний сезон: прем’єра техно-казки «Новий Roblоx, або Minecraft Різдво!» вже з 3 грудня 15:40 Аферисти використовують чужі картки для переказу крадених коштів. ВІДЕО 15:20 На сесії міськради виділили 44,1 млн грн додаткового фінансування на сили безпеки та оборони 15:00 Погода у грудні: синоптики очікують середню температуру від 0 до 2 градусів тепла 14:40 Гараж і три автівки згоріли в Андрушівці photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up