Ромцьо Здорик
Ромцьо Здорик
(066)467-30-51

Блогер.

Ромцьо Здорик - Всі Статті (270)

Справжній ажіотаж викликала публікація «20 хвилин» про поточний ремонт доріг у Житомирі народним депутатом України Бориславом Розенблатом. Одразу після виходу статті «Нардеп Розенблат проклав родичам асфальт бюджетним коштом» на автора посипалися звинувачення різного роду. Тож, редакція вирішила розставити крапки над «і».

Вулицю Михайлівську, якою щодня ходять депутати Житомирських міської та обласної рад, можуть реконструювати вже в цьому році. Проект реконструкції у понеділок, 14 березня, було продемонстровано членам бюджетної комісії Житомирської міськради.

Житомирська міська рада візьметься за впорядкування скверів міста. Про це повідомив начальник управління комунального господарства мерії Олександр Марцун.

Майже півтора мільйона гривень виділять із міського бюджету на ремонт дорожнього покриття по вулиці Східній. Нагадаємо, що 13 березня по цій вулиці автомобіль «Волга» влетів у викопану комунальниками яму.

У міській раді можуть вже найближчим часом розробити проектно-технічну документацію на скандальну земельну ділянку по вулиці Київській, 6.

Сорок одного мільйона гривень не вистачає на заробітну плату вчителям Житомира у поточному році. П'ятдесят шість мільйонів потребують лікарі. Про це під час засідання бюджетної комісії Житомирської міської ради повідомив заступник міського голови Матвій Хренов.

Традиційно кожен політик, який поважає себе, звітує про свої перші сто днів на тій чи іншій посаді. Без нагадувань про них прозвітував голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський.

Справжня обсерваторія з'явиться невдовзі у Житомирі. Над її створенням працює управління освіти Житомирської міської ради.

Екс-депутат Житомирської міської ради, соратник Сухомлина і Зубка по «Фронту Змін» Олександр Фещенко може стати заступником міського голови Житомира з питань житлового господарства.

Як мінімум шестеро депутатів Житомирської міської ради не мають офіційно визначених часу та місця прийому громадян. Про це 3 березня під час круглого столу повідомили представники руху «Чесно».

keyboard_arrow_up