Життя після COVID-19: три чверті людей, виписаних із стаціонару, продовжують страждати від інших хвороб

Життя після COVID-19: три чверті людей, виписаних із стаціонару, продовжують страждати від інших хвороб

Проведене у Вухані та опубліковане в   The Lancet дослідження із загальною вибіркою у 1,733 пацієнтів із медіаною віку у 57 років, вказує на те, що три чверті людей, виписаних із стаціонару після перенесеного COVID-19, навіть через півроку після перенесеного захворювання все ще страждають від хоча б одного з таких симптомів, як слабкість, безсоння, депресія, тривога, зменшена функціональна здатність легень або нирок. 

63% людей продовжують страждати від постійного виснаження або м‘язової слабкості, близько чверті пацієнтів мають безсоння, а ще 23% повідомляють про депресію або тривогу. 

75% людей із вибірки отримували кисень, однак, їх стан був не достатньо тяжким для проведення штучної вентиляції легень чи високопоточної назальної оксигенотерапії. 

І хоча дослідження має певні недоліки (наприклад, немає даних про наявність депресії чи тривоги у пацієнтів до перенесеного SARS-CoV-2), тим не менш, це поки що чи не єдине дослідження, яке показує стан великої групи пацієнтів через тривалий час після перенесеного захворювання.

«Dokazovo»

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:54 Оголошено проведення ІІ обласного творчого конкурсу дитячого малюнку «ТИША, що говорить» 17:00 Напередодні Великодня п’яний житель Глибочиці "замінував" храм у Житомирі 16:40 Розвиток послуги «Соціальне таксі» як складова забезпечення безбар’єрного середовища у Житомирській області 16:00 На Житомирщині знову очікуються заморозки: оголошено помаранчевий рівень небезпеки Від читача 18:24 Проєкт BRAMA: в Кіберполіції розповіли, як можна протидіяти фейкам та пропаганді 15:40 У Житомирі подати заявку на оздоровлення дітей тепер можна онлайн 15:21 У Малині нетверезий мотоцикліст влетів в паркан: травмовано його і пасажира 15:00 15 квітня у мікрорайоні Польова буде призупинено водопостачання! 14:39 У Житомирському районі Великодні богослужіння пройшли без грубих порушень громадського порядку photo_camera 14:20 Французька делегація партнерів ознайомилася з розвитком ветеранської інфраструктури в Житомирській області 14:00 Анонс безоплатного тренінгу від Українського Червоного Хреста: Як створити продукт, який обожнюють клієнти? 12:39 Запрошуємо молодь Житомирщини долучитися до відбору учасників на програму “Молодіжний делегат України до ООН” на 2026-2027 роки 12:20 У Житомирському районі поліція затримала наркокур’єра з понад 80-ма згортками з забороненими речовинами 12:00 У Житомирі відбувся чемпіонат із карате пам’яті загиблих воїнів photo_camera 11:39 До уваги містян: цього тижня буде обмежено в’їзд автотранспорту на територію Корбутівського кладовища 11:20 Чорні лебеді повернулися до Ботанічного саду. ФОТО photo_camera 11:00 Гороскоп на тиждень 13 - 19 квітня 10:39 Захворюваність на ГРВІ та COVID-19 у Житомирській області залишається на рівні минулого тижня 10:20 У Житомирі знову говорять про подорожчання проїзду: що відомо насправді 10:00 Протягом ночі сили ППО збили 87 ворожих дронів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up