Вакцинація від COVID19 розпочнеться на місяць раніше, ніж планували – МОЗ

Вакцинація від COVID19 розпочнеться на місяць раніше, ніж планували – МОЗ

У МОЗ повідомляють, що за розробленою програмою українці будуть отримувати паспорт вакцинації.

Про це розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

В Україні вакцинація людей від коронавірусу розпочнеться у лютому 2021 року.

Вакцинація буде проводитись китайським препаратом від Sinovac. Очільник МОЗ додав, що українці, як і громадяни країн ЄС, отримуватимуть паспорт вакцинації. 

«Ми відразу говорили, що почнемо в лютому або березні 2021 року. Це було відразу сказано, виходячи з наших переговорів. Я точно знаю, що ми почнемо вакцинуватися від лютого поточного року. Це те, що у нас точно є. 

Якщо ми орієнтуємося на те, що у нас вже підписано з компанією Sinovac, це 700 тис. доз, вони нам повинні поставити впродовж 30 календарних днів з дня реєстрації. Ми очікуємо, що вони закінчать реєстрацію в січні, і ми почнемо вакцинацію», - заявив Максим Степанов.

Також міністр заявив, що жодна з вакцин не закінчила третю стадію випробувань.

«Ми повинні знати, що жодна вакцина не закінчила третю стадію випробувань, найближчий термін закінчення випробувань однієї з вакцин - це кінець 2021 року, зараз йде екстрене використання вакцин», - додав міністр.

Джерело: УНІАН

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (4)
  • Наташа Крисан
    Вакциною яка незареєсрована, від якої люди померають?!!!
  • людмила морозова
    Брехун. А той паспорт нехай собі в дупу засуне. Жоден українець не зможе виїхати за кордон, якщо не буде щеплення сертифікованою вакциною. А вони ще хочуть кошти з людей брати. Молдова з лютого починає безкоштовно Pfizer щеплення. А українцям ця сволота бреше, краде і бреше.
  • Наталья Ветрова
    А что, китайцев уже всех вакцинировали, или они на нас потренеруются?
  • Ole Lukoye
    Пусть те, кто ее купил себе в голову вводят
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:12 Рятувальники ліквідовують наслідки ворожої атаки в Житомирі. ФОТО photo_camera 12:00 «Рожева повня» зійде над Україною у ніч на 2 квітня 11:39 За втручання прокуратури Барашівській громаді повернуто сільськогосподарські землі загальною площею понад 151 га 11:20 Між столицею та Житомиром на магістралі М-06 завершили ремонт «картами» Від читача 11:25 Дезінформація 11:00 «Заробили» понад 330 тис. грн на демонтажі ФАПу – секретарю сільради і директору приватної фірми повідомлено про підозру 10:40 Крошня з водою: завершено ремонтні роботи каналізаційного колектора photo_camera 10:18 На Сумщині героїчно загинув за Україну старший сержант Андрій Матвієць 10:00 У лікарні №2 ім. В. П. Павлусенка завершено реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги photo_camera 09:40 Чергова повітряна атака ворога: противник застосував 339 ударних БпЛА 09:38 Під ранок Житомир пережив масштабну атаку ворожих дронів 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 01.04.2026 щодо російського вторгнення 09:00 1 квітня: все про цей день, яке церковне свято, іменини і погода у Житомирі 17:52 Недостовірне декларування на понад 46 млн грн: на Житомирщині правоохоронці повідомили про підозру депутату сільради 17:28 З 1 квітня стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів: строки, обмеження та відповідальність 17:00 На Житомирщині продовжують горіти сухостій та чагарники 16:41 Спростовуємо міфи про щеплення проти ВПЛ-інфекції 16:20 Житомир готується до зими: понад 111 млн грн — на енергостійкість та інфраструктуру 16:00 33 млн грн виділено на поточний ремонт вулиць у 2026 році: де відбудуться роботи 15:39 В Андрушівці рятувальники витягнули двох бобрів, які застрягли в дамбі photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up