В Україні пом’якшено карантинні обмеження: що змінилося

В Україні пом’якшено карантинні обмеження: що змінилося

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Кабінет Міністрів України схвалив зміни до постанови «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Оновлено вимоги до проведення та участі у масових заходах, а також деякі питання перетину кордону, виходячи з сьогоднішніх протиепідемічних умов та потреб реагування.

Що змінилось. Дозволено

проведення масових заходів без обмежень щодо кількості осіб за умови наявності у всіх учасників та організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 або документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації

збільшено заповненість залів до 2/3 для відвідувачів масових заходів та кінотеатрів/театрів, які проводять діяльність без вимоги щодо наявності негативного результату тестування на COVID-19, або документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації .

Щодо перетину державного кордону іноземцями та особами без громадянства, то необхідно мати страховий поліс та одну із наступних позицій:

  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до перетину кордону)
  • негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до перетину кордону)
  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:00 На Ємільчинщині запрацював підрозділ добровільної пожежної команди 15:43 Всесвітній день боротьби з діабетом. Акція здоров’я у Житомирі. ВІДЕО play_circle_filled 15:20 У Звягелі в ДТП травмовано пенсіонерку 15:01 Більше 7 тисяч родин скористалися програмою “Пакунок школяра”. Встигни доєднатися play_circle_filled Від читача 16:08 Протидія дезінформації та спаму. 14:38 14 листопада - Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом 14:21 Діти пільгових категорій області вирушили до Міжнародного дитячого центру «Артек» 14:00 Здійснювала господарську діяльність у взаємодії з державою-агресором – заочно засуджено жительку Херсонщини до 5 років ув’язнення 12:37 Світла пам’ять Віталію Федоровичу Ставинському 12:21 СБУ затримала іноземця, який на замовлення фсб наводив атаки рашистів по енергооб’єктах біля Хмельницької АЕС 12:00 Рятувальники ліквідували пожежу в приватному гаражі в Житомирі 11:40 Дівчата із сімейних форм виховання Житомирської громади — учасниці проєкту “GIRL POWER UKRAINE” 11:18 У Житомирі триває осіннє прибирання. Комунальні служби звітують про зроблену роботу 10:41 Ошукала пенсіонерку на 68 тисяч гривень: поліцейські Малинщини проводять розслідування 10:21 11-річний хлопчик потрапив під автівку у Гришківцях — дитина в лікарні 10:00 Обмеження споживання електрики на 14 листопада: графіки 09:42 Втрати ворога зросли ще на 1040 осіб 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 14.11.2025 щодо російського вторгнення 09:01 14 листопада: все про цей день, яке свято, що не можна робити і погода у Житомирі 19:30 Поразка на полі бою змушує росію активізувати внутрішній план дестабілізації та повалення конституційного ладу в Україні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up