В області за добу померли 25 хворих на коронавірус, наймолодша - 22-річна житомирянка

В  області за добу померли 25 хворих на коронавірус, наймолодша -  22-річна житомирянка

Загалом вже зареєстровано 1166 летальних випадків.

На Житомирщині зареєстровано антирекорд — 25 летальних випадків від коронавірусної інфекції за минулу добу. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли:

сім жителів міста Житомир — п’ять жінок віком 22, 59, 64, 69 і 83 років та двоє чоловіків віком 58 та 73 років;

двоє чоловіків віком 47 та 89 років — жителів Житомирського району;

86-річна жителька та 82 річний житель міста Бердичів;

троє жителів міста Коростень — двоє жінок віком 68 та 74 роки та 77-річний чоловік;

77-річна жителька міста Малин;

троє жителів Ємільчинського району — двоє жінок віком 52 і 79 років та 43-річний чоловік;

двоє жителів Романівського району віком 71 та 75 років;

64-річна жителька Ружинського району;

76-річна жителька Коростенського району;

74-річний житель Андрушівського району;

56-річна жителька Хорошівського району;

75-річна жителька Попільнянського району.

Керівництво Житомирської ОДА висловлює щирі співчуття рідним та близьким! 

Наразі на Житомирщині зареєстровано 1166 летальних випадків від COVID-19 у:

Андрушівському районі – 29;

Баранівському районі – 28;

м.Бердичів – 118;

Бердичівському районі – 24;

Брусилівському районі – 9;

Ємільчинському районі – 35;

м.Житомир – 324;

Житомирському районі – 69;

м.Коростень – 75;

Коростенському районі – 23;

Коростишівському районі – 33;

Лугинському районі — 13;

Любарському районі – 12;

м.Малин – 34;

Малинському районі – 18;

Народицькому районі – 9;

м.Новоград-Волинський – 81;

Новоград-Волинському районі – 30;

Овруцькому районі – 23;

Олевському районі – 16;

Попільнянському районі – 25;

Пулинському районі – 12;

Радомишльському районі – 14;

Романівському районі – 27;

Ружинському районі – 9;

Хорошівському районі – 23;

Черняхівському районі – 31;

Чуднівському районі – 22.

Нагадаємо, що за даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 29.03.2021 (за минулу добу – 28 березня) зареєстровано 567 нових лабораторно підтверджених випадків.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:12 Водію, який спричинив ДТП за участю 4 автомобілів із загиблим та потерпілими біля смт Гуйва, оголошено підозру 10:11 Випускники одного з ліцеїв Житомира танцювали свій випускний вальс на Соборному майдані 09:50 Лише через рік і два місяці повернувся на щиті до Житомира Захисник Кочарян Арутюн 09:15 З Днем журналіста, шановні колеги! Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 09:00 6 червня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди 16:55 Мистецькі вечори на Михайлівській 16:26 Смерть військового на Житомирщині: затримано 17-річну, яка заявила про завдання від куратора з рф 16:20 Ви підозрюєтесь у державній зраді: 72-річна житомирянка стала жервтою нової шахрайської схеми 16:00 З російського полону додому на Житомирщину повертаються четверо наших земляків, — Віталій Бунечко photo_camera 15:39 Від збуту наркотиків до серії крадіжок: у Житомирі судитимуть чотирьох чоловіків 15:21 Новий невеличкий громадський простір облаштували на Перемоги, 54 photo_camera 15:00 Електросамокати хочуть поставити «на правила»: у Раді знову взялися за скандальний законопроєкт 14:40 За позовом прокуратури у державну власність повернуто майже 10 гектарів земель лісового фонду на Житомирщині 14:21 У Житомирі є критична потреба у донорах крові! 14:00 5 червня -Всесвітній день довкілля 12:39 #СтопШахрай: Інвестиційне шахрайство: як розпізнати фейкові платформи та не втратити гроші 12:20 Від «Буки» до «Мрії»: Житомирський театр ляльок запрошує на червневі вистави та готується урочисто завершити сезон photo_camera 12:00 Вогнеборці ліквідували пожежі, які виникли внаслідок російського обстрілу на півночі Житомирщини photo_camera 11:40 На Житомирщині посилюють контроль за самозалісненими землями та протидією незаконним рубкам
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up