У Житомирі за останні 3 дні помер 1 пацієнт, хворий на коронавірус

У Житомирі за останні 3 дні помер 1 пацієнт, хворий на коронавірус

Як повідомили під час брифінгу в ОДА за участю заступника голови ОДА Наталії Остапченко та начальника управління охорони здоров’я Миколи Суслика, з моменту останнього брифінгу (вівторок, 30 червня – авт.) проведено 716 досліджень методом ПЛР із всіх досліджень 31 новий випадок виявлено захворюваності на коронавірус. 

Станом на сьогодні, 3 липня, 86 пацієнтів знаходяться на стаціонарному лікуванні і 422 людини лікуються амбулаторно. Одужало – 897 осіб. Всього захворіли на коронавірус – 1435 осіб. Центр екстреної медичної допомоги здійснював 38 разів виїзди, з яких 33 людини було госпіталізовано до закладів охорони здоров’я. 

На жаль, помер 1 пацієнт – це чоловік віком 41 рік. Він мав супутню патологію. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:26 Як громада стає ключовим простором підтримки для ВПО — обговорили на «Форумі соціальних змін» у Житомирі 13:35 Гранти для ветеранів: на Житомирщині – 15 позитивних рішень з початку 2026 року 13:30 У Житомирі за сприяння ГВР відбувся дводенний обласний фінал ІІ етапу фізкультурно-оздоровчих змагань «Ліга АкТИвних» photo_camera 12:21 У краєзнавчому музеї відкриється виставка "Чорнобиль - зона нашого болю" Від читача 18:24 Проєкт BRAMA: в Кіберполіції розповіли, як можна протидіяти фейкам та пропаганді 11:00 Про роботу громадського транспорту 18–19 квітня 10:24 Знову пожежі на відкритих територіях: за добу вигоріло понад 7 га 10:00 У селі Щербини вогнеборці півтори години гасили пожежу в приватному обійсті photo_camera 09:33 Заморозки на Житомирщині: будьте обережні! 09:00 18 квітня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up