У закладах охорони здоров’я наразі з COVID-19 перебуває 923 особи, з них 42 дитини

У закладах охорони здоров’я наразі з COVID-19 перебуває 923 особи, з них 42 дитини

Результати брифінгу МОЗ за 10 квітня:
 


🔺МОЗ України почало тестувати методом ПЛР усі випадки пневмонії, всіх контактних осіб хворих на COVID-19 та всіх людей, які повернулися з-за кордону до появи симптомів коронавірусної хвороби.

🔺В Україні за минулу добу зафіксовано 13 нових випадків захворювання на COVID-19 серед дітей.

🔺До закладів охорони здоров'я із захворюванням на коронавірусну інфекцію госпіталізовано 75 осіб (5 у критичному стані).

🔺За добу було розглянуто 862 підозри на коронавірусну хворобу та методом ПЛР-тестування розглянуто 2929 зразків хворих із гострими респіраторними захворюваннями.

🔺 У закладах охорони здоров’я наразі з COVID-19 перебуває 923 особи (з них 42 дитини).

🔺На апараті штучної вентиляції легень - 43 особи.

🔺За добу одужало 16 осіб (з них 3 дітей та 1 медичний працівник), померло 12 осіб.

🔺Показник летальності від COVID-19 в Україні на сьогодні становить 3,1% (у всьому світі в середньому 6,0%).

🔺За добу найбільша кількість підтверджених випадків з COVID-19 зареєстрована у Чернівецькій області (64), місті Києві (48), Івано-Франківській області (36).

🔺Загалом найбільше випадків з COVID-19 зареєстровано у Чернівецькій області (366), місті Києві (348), Івано-Франківській області (254), Тернопільській області (169), Київській області (140) та Вінницькій області (119).

🔺Приріст випадків з коронавірусною хворобою за минулу добу становить 32%. Приріст і кількість випадків відповідають прогнозам МОЗ України.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Rugbywhitehead Nebuchad
    Превірка НА КОРОНАВІРУС.НЮХАЙ ТРОХИ КЛЕЮ МОМЕНТ. https://youtu.be/FO93mkjg-tA ЯКЩО ВІДЧУВАЄШ ЗАПАХ ЗНАЧИТЬ ЗДОРОВИЙ, ЯКЩО НЕ ВІДЧУВАЄШ , ДИХАЙ ПО 30СЕКУНД , ЧЕРЕЗ КОЖНУ ГОДИНУ. Олігархів, Депутатів, Діловарів і Властолюбців від короновіруса потрібно лікувати https://youtu.be/BXzXLc4dVsY, а лікарів https://youtu.be/rKAA1IQdPnc.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:40 У підлітковому клубі «Калина» триває денний табір 15:21 30, 50, 100 тисяч гривень та додаткові 70 тисяч: за що виплачують «бойові» виплати 15:00 #ШахрайГудбай: ​​Обережно, фішинг! 14:40 Судитимуть двох жінок, які розповсюджували PVP у Житомирі та Радомишлі Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 14:20 Оголошено конкурс на здобуття обласної літературно-мистецької премії імені Лесі Українки 14:00 У Бердичеві судитимуть 35-річного чоловіка за незаконний збут наркотичних засобів 14:00 Майже 14 мільйонів підручників готують до доставки в українські школи 12:21 Лептоспіроз. Причини виникнення, результати лабораторної діагностики та профілактика 12:00 Подробиці ДТП на Малинщині із загиблою пасажиркою: водій був тверезий photo_camera 11:38 Усі шість трамваїв із Хорватії вже в Житомирі! 11:20 П’яне кермування з потерпілими: жителя Коростенського району взято під варту 11:00 ДТП на Коростенщині: рятувальники деблокували з автівки тіло пасажирки 10:40 Віталій Бунечко: На Житомирщині обговорили розвиток соціальних послуг та підтримку вразливих категорій населення 10:20 За невиконання судового рішення жителя Бердичева засуджено до 1 року позбавлення волі 10:00 Поблизу села Недашки на Малинщині виявили самовільну порубку дерев photo_camera 09:41 Станом на 08.30 зафіксовано влучання 30 балістичних, 3 крилатих ракет та 33 ударних БпЛА на 38 локаціях, — Повітряні Сили України 09:23 Росія масовано атакувала Київ: є жертви та значні руйнування 09:00 2 червня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:54 НМТ-2026 перевірка знань і важливість підтримки випускників
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up