Ціна життя - 97 тис. євро: допомоги потребує молода дівчина

Ціна життя - 97 тис. євро: допомоги потребує молода дівчина

Щоб мати можливість просто жити, 23-річній Людмилі Овсійчук потрібна трансплантація кісткового мозку. Складна операція коштує 97 тисяч євро (2,5 мільйони гривень)!

Коли ти усвідомлюєш вартість свого життя, то розумієш свою нікчемність в цій ситуації: кошти занадто великі для простої родини. Сім'я дівчини просить про допомогу!

Людмила дізналась про свій діагноз, коли їй був 21 рік, рак крові (гострий лейкоз М5). Хвороба розвивалась безсимптомно, і лише коли дівчині стало зовсім зле, вона потрапила до лікарні. Вже на термінальній (фінішній) стадії, коли показники крові були практично несумісні з життям... Лікарі нічого не обіцяли. Однак негайно зробили необхідну хіміотерапію, Людмила її перенесла і дивом вижила! Таких курсів хіміотерапії хвора пройшла 5 протягом 1,5 року у Вінницькій обласній клінічній лікарні ім.М.І.Пирогова, віділення гематології. Хоч блоки хімії були і тяжкі, і затяжні, Люда справилася і пішла на поправку. Звичайно, лікарі робили все можливе! Були великі сподівання, що лікування йде до завершення.

Однак ретельне обстеження за кордоном показало неприємну картину: ще одне захворювання крові - мієлодиспластичний синдром та зростання злоякісних клітин. Вирок лікарів був однозначний: термінова пересадка кісткового мозку. Це означає, що для того щоб вилікуватись від цих двох недуг, Людмилі потрібно повністю замінити імунну систему, зробивши трансплантацію від донора. Хвороби дівчини смертельні і непрогнозовані. Лікарі наголосили не зволікати! Але де ж взяти такі кошти? Родина дівчини у розпачі. Адже потрібно рятувати близьку людину, поки є шанс. Шанс, ціною в 97 тисяч євро... Власні ресурси вже вичерпані тривалим лікуванням та дороговартісним обстеженням за кордоном (3000 євро). Сім'я Людмили звертається до небайдужих людей за фінансовою допомогою! Кожна гривня може врятувати життя, коли відлік іде на дні!

Реквізити для переказу коштів: карта ПриватБанк 4149 4978 7263 3468 Овсійчук Людмила Леонідівна.

Контактний телефон сестри Людмили 0638399382.

Додаткова інформація:

В Україні трансплантацію кісткового мозку для дорослих не проводять.

Трансплантацію Людмилі можуть зробити в Туреччині, клініка "Медікал Парк".

Людмила звернулась до Міністерства охорони здоров'я за державною допомогою для операції, однак фінансування в цьому році припинено.

Новини за темою Читайте також
Коментарі (1)
 • Виктор

  Исцеление рака и других болезней для всех кто нуждается в помощи.


  "Исцели меня, Господи, и исцелен буду; спаси меня, и спасен буду; ибо Ты хвала моя". (Иеремия 17:14)


  В Днепропетровске на территории больницы им. Мечникова, в церкви в честь мучеников и бессребреников Космы и Дамиана, находится чудотворная икона Святого Луки Исповедника, который исцеляет от рака и других болезней, об этом было написано в газете "Звезда 4" город Кривой Рог, номер 8-1048 за январь 2008 года. Название статьи "Какие святыни помогут вас исцелить". Церкви телефоны: код +380562 - 47 17 15 и +380562-47-69-40.

  Зафиксированы случаи реального исцеления !

  Вторая, это чудотворная икона Богородицы "Одигитрия", которая исцеляет от рака и других болезней. Город Новомосковск, село Кулебовка. телефон: +380569358904 и +38056259000, в Свято-Покровском храме.

  Зафиксированы случаи реального исцеления !

  l монастырские рецепты – архим. георгий - Самое ... - LiveInternet

  http://www.liveinternet.ru/tags/%CC%CE%CD%C0%D1%D2%DB%D0%D1%CA%C8%C5+%D0%C5%D6%C5%CF%D2%DB+%96+%C0%D0%D5%C8%CC.+%C3%C5%CE%D0%C3%C8%C9

  Ответ: "Конечно, при таком серьезном заболевании как рак, необходим точный врачебный диагноз и наблюдение специалистов-медиков. Этот сбор, о котором идет речь, уже проверен многими людьми, и многим он помог. Применяли этот сбор и те, от которых официальная медицина вынуждена была отказаться, и те, кто только узнал о своем недуге — в начальной стадии. Приезжал мужчина, его выписали из больницы в безнадежном состоянии с диагнозом — рак легкого, как известно, рак легкого практически не лечится, но я решил все-таки дать ему этот сбор. Не знаю сколько он его принимал, но приехал он ко мне спустя 3,5 года — живой... Рекомендуемый сбор лечит злокачественные опухоли; обновляет строение клеток во всем организме; противопоказаний не имеет, наименование трав:

  Шалфей ......................... 35 г


  Крапива ......................... 25 г


  Шиповник ........................ 20 г


  Бессмертник..................... 20 г


  Толокнянка....................... 20 г


  Череда ........................... 20 г


  Полынь горькая ............... 15 г


  Тысячелистник ................ 10 г


  Ромашка .......................... 10 г


  Сухоцвет ........................ 10 г


  Чабрец .......................... 10 г


  Кора крушины ................. 10 г


  Березовые почки ............. 10 г


  Трифоль или липа ........... 10 г


  Сушеница ........................ 10 г


  Пустырник ....................... 10 г

  Сбор хорошо измельчите и смешайте. Затем возьмите 6 столовых ложек сбора (25 г), положите в эмалированную кастрюлю, залейте 2,5 л кипятка, настаивайте на очень медленном огне (95° — без кипения!!!) ровно 3 часа. За 3 часа отвар упарится до меньшего объема и станет концентрированным. Через 3 часа отвар процедить, охладить и поставить в холодильник. Пить в теплом виде по 1-ой столовой ложке (в очень тяжелых случаях по 3 ст. л.) 3 раза в день за 1 час до еды. Курс лечения- 30 дней, затем перерыв 10—12 дней и лечение повторить снова для закрепления. Настой хранить в холодильнике, пока он не закончится. Не забывайте при заваривании трав добавлять в отвары или настои святую воду (лучше крещенскую) — несколько капель".  Чудесная помощь Киево-Печерских Преподобных: наше время www.molodost.in.ua/news/3708/

  Исцеление от СПИДА

  Записано со слов работницы Лавры Людмилы:

  «Р.Б. Н. приходил молиться к Преподобным в Пещеры Киево-Печерской Лавры. Н. был болен СПИДом. Из-за этой болезни он лишился всего: семьи, работы, друзей – и никому не был нужен. В Пещеры он ходил молиться в течение трех лет, и однажды, молясь возле одной из икон, почувствовал, что с него как будто снимается, слезает какая-то пленка. Через некоторое время он узнал, что больше не болен, СПИДа у него не обнаружили».


  Всё по вере нашей.......................
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

17:55 У Житомирі триває набір до команди з американського футболу "BISONS" 17:30 Як зміниться закон про обіг земель до другого читання? 17:00 Учениці Романівської школи мистецтв здобули дві перемоги на міжнародному конкурсі 16:39 На Звягельщині 8-річний хлопчик постраждав, потрапивши пыд підводу з конем Від читача 13:19 ЖИТОМИРЩИНА СТАЄ ПРИВАБЛИВОЮ ДЛЯ НОВИХ СХЕМ ДЕРИБАНУ ЗЕМЕЛЬНИХ ШАХРАЇВ? 16:21 Минулої доби в області врятовано на пожежах три будівлі 16:17 Житомирський виконком дозволив зрізати дерева, що заважають реконструкції тротуарів 16:02 Затримали шахрайку, яка ошукала працівників двох бердичівських кафе 16:00 Відповіді на запитання про нову систему виплати пільг на ЖКП 15:53 Где выгоднее всего приобретать зимний гардероб украинцу? 15:37 Опалення без тепла: де житомиряни все ще мерзнуть в квартирах 15:31 Контррозвідка CБУ блокувала механізм незаконної легалізації в Україні громадян РФ та бойовиків «ДНР» 15:20 Пожежа на електропідстанції в обласному центрі виявилась умовною. ВІДЕО 15:04 На Михайлівській кронують дерева. Фотофакт 15:00 АЗС під вікнами: чи варто боротися за власне здорове життя? 14:57 Чи стане прикордонниця з Луганська новим очільником культури в області? 14:40 На Житомирщину надійшли додаткові кошти на оплату відпусток «чорнобильцям» 14:20 Рієлтори зобов’язані надсилати інформацію про укладені договори оренди нерухомості 14:00 Поштові витрати для оскарження вироків будуть відшкодовані 12:37 На Житомирщині затримано банду наркоділків, прибуток від "діяльності" якої склав біля 2 млн грн
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up