Сім жертв ковіду на Житомирщині: свіжа статистика

Сім жертв ковіду на Житомирщині: свіжа статистика

COVID-19 на Житомирщині: вже зареєстровано 1680 летальних випадків, 7 з яких – за минулу добу.

 

За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 7 летальних випадків від коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли:

Район/місто Стать Вік
Житомир Жіноча 73
Житомир Жіноча 74
Радомишльський Жіноча 53
Чуднівський Жіноча 46
Попільнянський Жіноча 68
Малинський Чоловіча 53
Новоград-Волинський Жіноча 77

Керівництво Житомирської ОДА висловлює щирі співчуття рідним та близьким!

Наразі на Житомирщині зареєстровано 1680 летальних випадків від COVID-19:

Район/місто Кількість випадків
Андрушівський 44
Баранівський 48
м.Бердичів 167
Бердичівський 29
Брусилівський 14
Ємільчинський 46
м.Житомир 473
Житомирський 94
м.Коростень 106
Коростенський 33
Коростишівський 55
Лугинський 17
Любарський 14
м.Малин 51
Малинський 24
Народицький 13
м.Новоград-Волинський 109
Новоград-Волинський 40
Овруцький 35
Олевський 25
Попільнянський 42
Пулинський 18
Радомишльський 23
Романівський 38
Ружинський 15
Хорошівський 34
Черняхівський 44
Чуднівський 29

Нагадаємо, що за даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 13.05.2021 (за минулу добу – 12 травня) зареєстровано 118 нових лабораторно підтверджених випадків.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:44 У Коростишеві під час пожежі вогнеборці врятували літню жінку 09:24 21 березня - Міжнародний день лялькаря! 09:03 Жителя Бердичівського району, який просував за рублі сайти готелів в рф, взято під варту 09:00 21 березня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі Від читача 18:39 Перевіряйте джерела: користуйтеся лише офіційними сайтами 08:17 На Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадами. ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 17:00 Студенти Житомирського інституту завершили курс підготовки до національного спротиву 16:29 Юна спортсменка з Житомирщини здобула медалі міжнародного рівня та представлятиме Україну на чемпіонаті світу 16:26 Лише через вісім місяців на щиті повернувся до Житомира Герой — Олексій Єрмаков 16:00 Понад 259 тисяч переможних очок: Житомир — лідер серед регіонів України з веслування на човнах «Дракон»! 15:21 21 березня у житомирських школярів розпочнуться весняні канікули 15:00 Вибухотехніки поліції Житомирщини застерігають: російські дрони розкидають протитанкові міни 14:40 За позовом прокуратури земельну ділянку водного фонду площею понад 100 га повернуто у державну власність 14:21 У ніч на 29 березня Україна перейде на літній час 14:00 Затверджено оновлений перелік лікарських засобів та медвиробів, які підлягають реімбурсації за програмою «Доступні ліки» 12:40 Рятувальники Житомирщини продовжують приборкувати пожежі в екосистемах photo_camera 12:19 Як захистити себе і дітей від туберкульозу: для жителів Житомирщини підготували просвітницькі відеоексплейнери play_circle_filled 12:00 Житомирян запрошують на майстерклас із розпису писанок! 11:40 Кур’єра, який перевозив психотропи, засуджено до 9 років ув’язнення із конфіскацією майна 11:00 14-річна Міла, на яку напали у центрі Житомира, отримує погрози
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up