Пік епідемії COVID-19 і ГРВІ очікується в кінці листопада

Пік епідемії COVID-19 і ГРВІ очікується в кінці листопада

При найгірших прогнозах до листопада в Україні може бути до 35 тисяч хворих щодня. Йдеться як про пацієнтів з коронавірусом, так і про тих, хто хворіє на грип.

При цьому, пік епідемії вірусних захворювань очікують наприкінці листопада.

«Ми розраховуємо, що пік епідемії буде в кінці листопада, тому що зазвичай це піковий період для всіх вірусних інфекцій. Якщо говорити як про ГРВІ, так і про нову коронавірусну інфекцію, пік хвилі найчастіше відбувається в кінці листопада і після цього йде на спад протягом грудня, січня», - заявив в.о. директора Центру громадського здоров'я Ігор Кузин.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:00 11 серпня: все про цей день, яке церковне свято, іменини, традиції і погода у Житомирі 17:55 Вступна-2026: розпочалося подання заяв до магістратури та аспірантури 17:30 У Житомирі відбувся щорічний фізкультурно-оздоровчий захід «Забіг Житомирщина» 17:00 Команди «Полісся Житомирська Політехніка» U16 та U18 тріумфували на чемпіонаті України з баскетболу 3х3 Від читача 17:45 Фішингові посилання 16:40 «Пиріг Незалежності – 2026»: українців запрошують долучитися до створення нової національної традиції 16:19 На Звягельщині керманичі комбайна і мотоцикла намагалися дати хабаря поліцейським для уникнення відповідальності за порушення ПДР 16:00 ДТП неподалік Туровця: автівка злетіла в кювет, загинула водійка 15:41 Завтра у Житомирі можлива гроза, протягом тижня - переважно сухо і жарко 15:00 У Звягелі зіткнулися мотоцикл і авто: керманич двоколісника загинув, водійка автомобіля - в лікарні 15:00 У Шодуарівському парку вандали розмалювали модульне укриття 14:40 Десятки Старлінків для росіян: на Житомирщині СБУ викрила двох агентів рф photo_camera 14:22 Юні призери проєкту «Пліч-о-пліч шкільні ліги» з Житомирщини вирушили на оздоровлення до спортивного табору 14:02 КТ-діагностика на Житомирщині: що має знати пацієнт 12:38 У Житомирі працює комісія з фіксації збитків внаслідок ворожого обстрілу photo_camera 12:21 Безпека біля залізниці під час повітряної тривоги 12:00 Допоможіть у пошуках безвісти зниклої 14-річної жительки Гришковецької громади! 11:40 Житомирський театр ляльок долучився до першого фестивалю незалежних театрів «Точка відліку» photo_camera 11:21 На станції Ірша на залізничних коліях загинув чоловік 11:00 Гороскоп на 10–16 серпня 2026 року
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up