Перевищення рівня шуму у Житомирі зафіксовано у 20 контрольних точках

Таким є стан акустичного забруднення населених пунктів області за результатами моніторингу в 2017 році. Постійний шум погано позначається на роботі багатьох життєво важливих органів людини.

Перевищення рівня шуму у Житомирі зафіксовано у 20 контрольних точках

Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України.

За останні десятиліття проблема боротьби з шумом в багатьох країнах стала однією з найважливіших. Впровадження в промисловість нових технологічних процесів, зростання потужності і швидкохідності технологічного устаткування, механізація виробничих процесів призвели до того, що людина у виробництві та в побуті постійно піддається впливу шуму високих рівнів.

В Житомирській області відповідно до Плану моніторингових досліджень  навколишнього середовища на 2017 рік проводились дослідження акустичного забруднення. Житомирським ОЛЦ та його територіальними підрозділами було проведено 879 інструментальних вимірів еквівалентного та максимального рівнів шуму в 293 моніторингових точках. Вимірювання проводились на перехресті автошляхів, в санітарно-захисних зонах промпідприємств, на території дитячих садочків, шкіл, лікувально-профілактичних закладів та житлової забудови. З усіх проведених вимірів було виявлено перевищення рівнів шуму в 20 контрольних точках, що становить 6,8% від загальної кількості.

Перевищення фіксувались в м.Житомир (на території житлової забудови: вул.Бориса Тена, 65; вул. Східна, 47; вул.Небесної Сотні, 35; вул.Східна, 86; вул.Болгарська, 6; на території прилеглої до перехресть: перехрестя вул. Покровської, 2/19 та вул. Київської, 19/2 (2 точки); перехрестя вул.Київська, 50 та вул.Небесної Сотні, 15; в СЗЗ ТДВ “Житомирські ласощі”: вул. Сціборського, 22 та 27; на території житлової забудови: вул. Велика Бердичівська, 97; вул. Л.Толстого, 4). В Лугинському районі було зафіксовано перевищення на території гімназії ім.Фількова, смт.Лугини, вул.К.Маркса,18. В Коростенському районі перевищення рівнів шуму виявлено в м.Коростень (вул.Сосновського, 44; вул.Грушевського, 23; перехрестя вул. Грушевського, 17 та вул. Сосновського, 1; вул.Кемського, 5-7; вул. Красіна,7), в с.Вигів, вул.Першотравнева, 1, територія ЗОШ та в с.Сингаї, вул.Миру, 15, територія житлової забудови, що межує з автодорогою.

За свідченнями лікарів, постійний шум погано позначається на роботі багатьох життєво важливих органів: серця, печінки, органів травлення. Але перш за все страждає, звичайно ж, слух. Повністю захистити себе від шуму неможливо, але ми можемо самі зменшити його вплив. Щоб убезпечити себе від непотрібних звуків у вашій квартирі слід поставити звуконепроникні вікна та двері, або зробити звукоізоляцію приміщення.

Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:20 Святкуйте День молоді в Житомирі 16:00 Перший день війни: як це було 15:52 Реконструкція скверу на розі вулиць Лятошинського та Небесної сотні: презентація проекту у 5 млн грн 15:45 Суд у справі нападу на житомирського журналіста вже десятий раз переноситься. ВІДЕО play_circle_filled 15:40 Житомиряни вшанували пам'ять жертв загиблих в роки війни 15:20 В Олевському районі ліквідували пожежу сухої трави, що загрожувала житловому сектору 15:05 Фотофакт: на вулиці Грушевського невідомі руйнують асфальт 14:44 Нова концепція розвитку екстреної допомоги 14:16 У Житомирі відбувся футбольний турнір пам`яті загиблого в зоні проведення ООС Дмитра Рудя 14:00 31 юний спортсмен Житомирщини навчатиметься на спортивному відділенні у ліцеї для обдарованих дітей 12:44 Житомиряни вшанували пам'ять жертв війни 12:19 Колишня військова планує відкрити «Дім ветеранів» у Житомирі

На календарі знову 22-е червня.

Національний проект «Нові лідери» продовжує відкривати цікаві ідеї цікавих людей.

Інформація щодо якості води відкритих водойм у місцях масового відпочинку по області.

Мін’юст удосконалив норму законопроекту №8296 щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up