На Житомирщині захворюваність на грип та ГРВІ зросла на понад 14 відсотків

На Житомирщині захворюваність на грип та ГРВІ зросла на понад 14 відсотків

Про стан захворюваності на сезонні недуги сповіщають у Житомирському обласному лабораторному центрі МОЗ України. Перевищення епідемічного порогу захворюваності відмічається на 9 адміністративних територіях області (Брусилівський, Коростенський, Овруцький,  Радомишльський, Романівський, Черняхівський, Житомирський райони та м. Бердичів та м. Коростень).

Загалом зпочатку епідсезону (з 40 тижня 2017 р.)  на грип та ГРВІ в області захворіло 114466 осіб. 

Протягом останніх 5-ти тижнів відмічалось поступове зростання захворюваності. За останній тиждень (7-й тиждень року) , в порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла на  14,7%. Ріст захворюваності відбувся за рахунок дорослого населення, захворюваність яких зросла на 80%. В той же час, захворюваність дитячого населення завдяки введеним обмежувальним заходам в дитячих навчальних закладах знизилась на 8,3%.

На 7-му тижні року зареєстровано  11113 випадків захворювань, інтенсивний показник 895.3 на 100 тис.населення, що на 32,4% вище епідемічного порогу (676.0). 

За останній тиждень  захворіло  6588 дітей  (59,3% від всіх захворілих).  Найвищий показник захворюваності  серед дітей  до 4-х років – 2784.9  на 100 тис. дітей даної групи.

Госпіталізовано 369 хворих, з них 306 (83%)  дітей.

Протягом всього епідсезону віруси грипу А та В не виділялись. Але на протязі останніх 4-х тижнів  вірусологічною лабораторією обласного лабораторного центру від 28 хворих виділено вірус грипу В. Серед респіраторних вірусів виділялись Rs-віруси та  парагрип.

 початку епідсезону  щеплено  проти грипу 1856 осіб. Найбільше щеплених  в Коростишівському р-ні – 85 осіб, Романівському – 82, Бердичівському -90,  Малинському  – 91, Любарському  районі -274 та м. Житомирі – 493 особи.  Жодного  щеплення не зроблено в Баранівському, Попільнянському та Ружинському районах.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:53 На Житомирщині обговорили алгоритм впровадження послуги супроводу під час інклюзивного навчання 17:00 На 11 червня по Житомирщині оголошено штормове попередження: очікується гроза 16:41 Збільшуємо бюджет на оборону та безпеку на 1,56 трлн грн, – Юлія Свириденко 16:20 До 10 років ув’язнення загрожує 57-річному жителю Овруцької громади, обвинуваченому за метадоновий бізнес та наркопритон Від читача 17:56 Увага: шахраї маскуються під Дію 16:00 П'ять громадських організацій отримають фінансову підтримку з бюджету громади на реалізацію соціально-культурних проєктів національно-патріотичного виховання 15:39 У Житомирі з 13 до 21 червня відбудеться 13-1 Чілдрен Кінофест 15:19 У 19 років пішов на війну: історія бійця з Чуднова, який тижнями стримував штурми окупантів 15:00 Житомирян запрошують стати учасниками урочистого відкриття оздоровчих теренкурів та маршрутів для скандинавської ходьби у Шодуарівському парку 14:40 Майже 1,5 млн грн шкоди та тонни забруднюючих речовин в атмосферному повітрі: ДЕІ Поліського округу обрахувала наслідки ворожих атак на Житомирщині photo_camera 14:20 Увага: шахраї маскуються під Дію 14:00 «Ветеранський спорт» на Житомирщині. Оновлений перелік спортивних закладів 12:38 У Житомирі 34 родини отримають кошти на придбання житла ветеранами війни та членами сімей загиблих 12:20 За сприяння у незаконному перетині кордону 23-річного житомирянина засуджено на 5 років позбавлення волі 12:00 В Овручі через опади затопило підвал допоміжної будівлі церкви: рятувальники викачали близько 200 куб. м води photo_camera 11:39 На Житомирщині визначили переможців Шкільної футбольної ліги «Полісся» 11:20 На 70 % перевірених об’єктів водопостачання виявлено порушення 11:00 Нічна ДТП в Лугинській громаді: автомобіль збив лося  тварина загинула, пасажирка в реанімації 10:39 На Житомирщині посилюють підготовку до забезпечення безперебійного мобільного зв’язку в умовах можливих відключень електроенергії 10:20 В Ушомирській громаді через негоду та різкий підйом води в річці Уж підтопило двадцять житлових та господарських будівель photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up