На Житомирщині за добу 13 нових випадків захворювання COVID-19 та 45 випадків одужання

На Житомирщині за добу 13 нових випадків захворювання COVID-19 та 45 випадків одужання

У Житомирській області минулої доби діагностовано 13 нових випадків захворювання на COVID-19, що підтверджено лабораторними дослідженнями. Водночас зафіксовано 45 випадків одужання.

Оперативну інформацію 7 липня надали фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Усього в області від початку епідемії на коронавірусну інфекцію захворів 1 тис. 481 житель області.

За весь період пандемії випадки інфікування коронавірусом зафіксовано:

  • м. Житомир – 495, з них 3 нові випадки;
  • Житомирський – 193, з них 3 нові випадки;
  • Коростенський – 143;
  • Любарський – 133;
  • Бердичівський – 124;
  • Малинський – 53, з них 1 новий випадок;
  • Коростишівський – 46, з них 2 нові випадки;
  • Черняхівський – 46;
  • Андрушівський – 43;
  • Новоград-Волинський – 39, з них 4 нові випадки;
  • Чуднівський – 31;
  • Радомишльський – 23;
  • Попільнянський – 19;
  • Романівський – 17;
  • Пулинський – 14;
  • Олевський – 13;
  • Лугинський – 11;
  • Баранівський – 11;
  • Ружинський – 10;
  • Хорошівський – 6;
  • Овруцький – 6;
  • Народицький – 4;
  • Брусилівський – 1.

Усього одужало від коронавірусної хвороби 996 пацієнтів, у 45-х з яких вірус не виявлено минулої доби.

Випадки одужання впродовж доби зафіксовано в обласному центрі та районах:

  • м. Житомир – 8;
  • Любарський – 13;
  • Житомирський – 4;
  • Попільнянський – 4;
  • Пулинський - 4;
  • Андрушівський  - 3.
  • Коростенський – 3;
  • Романівський  – 2;
  • Новоград-Волинський – 2;
  • Бердичівський – 1;
  • Лугинський – 1.

Водночас не змогли побороти хворобу та від ускладнень, викликаних вірусом, від початку пандемії померло 30 пацієнтів.

За минулу добу до лабораторного центру надійшло 17 повідомлень про підозру. Фахівцями лабораторії було проведено 151 дослідження, у 13 з них виявлено вірус.

Усього з початку пандемії лабораторним центром проведено понад 16 тис. 802 дослідження на захворювання коронавірусом.

У лабораторному центрі зазначають, що відповідно до листа МОЗ України відбулись  зміни в  термінах  подання інформації, відтепер звітність про COVID-19 надається станом на 18 годину. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:01 Правила безпеки під час відлиги та падіння бурульок з дахів 16:24 Банкноти номіналом 1, 2, 5 та 10 гривень зразків 2003-2007 років вийдуть з обігу, — НБУ. 16:08 На вул. Радивилівській у Житомирі в ДТП травмовано пасажирку мікроавтобуса 16:00 На Житомирщині відзначили Міжнародний день рідної мови Від читача 12:31 «Білий Янгол» рятує життя: евакуація та оборона Дніпропетровщини 15:40 Державні нагороди вручили сім’ям полеглих Захисників 15:22 У Житомирі з 1 березня працюватимуть тимчасові майданчики для продажу живих квітів 15:00 "Лишилося дві найхолодніші ночі", — синоптикиня Діденко радує прогнозом 14:43 «Школа місцевого самоврядування» цього року матиме дві сесії: у березні та жовтні 14:20 Нові можливості для розвитку: Уряд затвердив механізм набуття спеціального статусу для ветеранського бізнесу 14:00 Уряд доручив забезпечити готовність до термінового ремонту автомобільних доріг 12:39 Виконком міськради схвалив виконання бюджету громади за 2025 рік 12:19 Через чотири місяці на щиті повернувся до рідного Житомира Герой - Ярослав Петров 12:00 Сьогодні Житомир вшанує Героїв Небесної Сотні - долучайтеся! 11:53 57-річному вчителю фізкультури з Житомира пред'явлено звинувачення у побитті учня 11:40 У Житомирі провели в останню путь Захисника Артура Клуссона 11:21 Рятувальники ліквідували пожежу на території підприємства в Коростені 11:00 На Житомирщині ліквідовано чергову «ухилянтську схему»: за 10 тис. доларів помічник депутата райради і волонтер обіцяли відстрочку від призову photo_camera 10:42 У Житомирській ОВА обговорили розвиток місць тимчасового проживання для ВПО 10:19 На Черняхівщині під час пожежі в житловому будинку рятувальники виявили тіло людини photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up