На Житомирщині за добу - 10 нових випадків COVID-19, найбільше - у м. Житомирі

На Житомирщині за добу - 10 нових випадків  COVID-19,  найбільше - у м. Житомирі

За минулу добу в Житомирській області діагностовано 10 нових випадків захворювання на COVID-19, що підтверджено лабораторними дослідженнями. Оперативну інформацію 13 липня надали фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Усього в області від початку епідемії на коронавірусну інфекцію захворіло 1 тис. 542 жителі області.

Випадки інфікування COVID-19 зафіксовано:

  • м. Житомир – 517, з них 8 нових випадків;
  • Житомирський – 199, з них 1 новий випадок;
  • Коростенський – 149;
  • Любарський – 133;
  • Бердичівський – 128;
  • Малинський – 58;
  • Черняхівський – 47;
  • Коростишівський – 47, з них 1 новий випадок;
  • Андрушівський – 45;
  • Новоград-Волинський – 41;
  • Чуднівський – 31;
  • Радомишльський – 23;
  • Попільнянський – 21;
  • Романівський – 17;
  • Пулинський – 17;
  • Лугинський – 15;
  • Олевський – 13;
  • Баранівський – 12;
  • Ружинський – 11;
  • Овруцький – 7;
  • Хорошівський – 6;
  • Народицький – 4;
  • Брусилівський – 1.

Усього від початку епідемії перехворіло та одужало від коронавірусної хвороби 1 тис. 131 пацієнт. Від ускладнень, викликаних вірусом COVID-19, від початку пандемії померло 34 пацієнти.

За минулу добу до лабораторного центру надійшло 8 повідомлень про підозру. Фахівцями лабораторії було проведено 126 досліджень, у 10 з них виявлено вірус.

Усього з початку року лабораторним центром проведено понад 17 тис. 849 досліджень на захворювання коронавірусом.

У лабораторному центрі зазначають, що відповідно до листа МОЗ України відбулись  зміни в  термінах  подання інформації, відтепер звітність про COVID-19 надається станом на 18 годину. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Инга Шумар

    хочется верить, что скоро и вовсе не будет новых случаев заболевания, ведь появился препарат, который можно принимать для профилактики https://www.youtube.com/watch?v=Nt393tjPFBU&t=2s

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:17 Увага - шахраї! Після приєднання "послуги подвійного захисту" з рахунку жительки Житомирського району зникло 100 тисяч гривень 10:42 У закладах освіти Житомирщини є понад 200 вакансій: кого шукають 10:03 У Житомирській області зросла захворюваність на ГРВІ та ковід, але епідпоріг не перевищено 09:10 Графіки відключень електроенергії на 10 січня: з 15:00 до 18:00 - три черги Від читача 16:16 Викрадення особистих даних 09:00 10 січня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі 17:02 Арктичні морози після хурделиць: водіям радять перечекати негоду вдома 16:54 Негода вирує: поліцейські Житомирщини допомагають подорожнім photo_camera 16:31 Рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки негоди 16:00 Від 5 до 8 років позбавлення волі може отримати звягелянин, який розраховувався у магазинах знайденою банківською карткою 15:45 Через два роки і майже два місяці на щиті повернувся до рідного Житомира Герой — Олексій Савчук 15:41 КП "Центру захисту тварин" просить допомогу для хвостиків 15:20 Прокуратура зобов’язала Народицьку селищну раду зареєструвати право комунальної власності на 650 га землі 15:20 На Польовій працівники водоканалу оперативно лагодять прорив мережі 15:00 Негода зупинила трасу Київ—Чоп: сотні авто в пастці без допомоги. ВІДЕО play_circle_filled 14:39 Укренерго: споживайте електроенергію ощадливо та раціонально 14:20 Чуднівські поліцейські врятували крамницю від пожежі 14:20 На Житомирщині програма «Скринінг здоров’я 40+» доступна у 11 закладах охорони здоров’я 12:39 Нагадуємо: жителі Житомирщини під час відключень електроенергії та погіршення погодних умов можуть скористатися пунктами незламності 12:20 Житомир бореться з наслідками снігопаду — в першу чергу чистять центральні магістралі photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up