Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров’я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Про результати буде повідомлено якнайшвидше, щоб поінформувати людей заздалегідь і підготуватися з точки зору економіки та надання послуг населенню. Про це йшлося на традиційній селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

«Нам треба визначитися з реалістичними прогнозами, щоб зрозуміти, чи витримає навантаження наша медична система та наша економіка. Ми розробили економічну програму допомоги, постійно вдосконалюємо систему охорони здоров’я. Треба, щоб і бізнеси, і люди були готовими, якщо уряд вважатиме, що жорсткого карантину не оминути», – зазначив Президент.

Водночас були обговорені останні дані щодо розвитку подій. Було повідомлено, що вже з понеділка розблоковані кошти на придбання тестів на антиген і відсьогодні почнеться їхня закупівля. За відсутності сімейного лікаря чи неможливості зустрічі з ним українці можуть телефонувати на створену гарячу лінію МОЗ, де вони отримають консультацію; за необхідності, до них виїде мобільна бригада, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Голова Національної поліції Ігор Клименко поінформував, що за порушення маскового режиму правоохоронці склали 8600 протоколів.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:58 Житомирщина: Одне звернення — і незаконний наказ скасовано. Як працює Пульс 17:00 Житомирщина завершила весняну посівну кампанію 16:40 У Житомирі діти з прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу спільно готували піцу 16:20 Міська рада нагадує: на території області діє Порядок проведення масових (урочистих) заходів в умовах воєнного стану Від читача 10:40 Ефективний Захист: бій з Інтернет-ворогом 16:00 Погода в Україні: короткочасні дощі з грозами, під кінець тижня потеплішає 15:40 Під варту взяли чоловіка, який погрожував кинути гранату в поліцейських на проспекті Миру у Житомирі 15:21 На Житомирщині екоінспектори виявили три факти грубого порушення правил рибальства 14:53 Незадекларовані мільйонні статки ексголовного дорожника Житомира photo_camera 14:38 У Бердичеві внаслідок зіткнення мотоцикла і автівки травмувалися двоє неповнолітніх 14:19 У Шодуарівському парку і гідропарку працюють атракціони: графіки 14:00 Поради батькам: як захистити дитину влітку 12:41 У Житомирі відзначили Всесвітній день донора крові спортивним заходом photo_camera 12:21 На Житомирщині надходження податку на доходи фізичних осіб склали понад 9,1 млрд гривень 12:00 Неподалік Високої Печі в ДТП травмовано двох людей 11:21 Як молоді знайти свій професійний шлях: ДСЗ запустила кампанію «START — Кар’єра» 11:00 Гороскоп на 15–21 червня 2026 року 10:40 Людмила Лузан та Анастасія Рибачок вибороли золото чемпіонату Європи 10:20 Родина з Естонії передала чергову допомогу українським захисникам, — Віталій Бунечко 10:00 Збираєте гриби, ягоди чи лікарські рослини? ДЕІ Поліського округу нагадує про правила побічного лісокористування
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up