Кабмін стурбований масовими порушеннями карантину

Кабмін стурбований масовими порушеннями карантину

Українці масово не дотримуються обмежувальні заходи через коронавирус, а кількість заражень зростає.

Занепокоєння щодо ситуації з поширенням коронавирусу в Україні висловили представники Кабінету Міністрів під час наради під головуванням президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомляє новинний Телеграм-канал «Коронавірус Україна».

Зі свого боку лідер держави наголосив на важливості подальшого нагадування громадянам про необхідність дотримання правил соціального дистанціювання і масочного режиму.

"Однак і надалі щодня у нас вмирають люди від коронавірусних ускладнень. Ми не хотіли б знову повертатися в такі жорсткі рамки", - сказав Зеленський.

Нагадуємо, що раніше новинний канал «УКРАÏНА NEWS» повідомляв про те, що у ВООЗ заявили про погіршення ситуації з COVID-19.

У Європі ситуація почала поліпшуватися, але в Центральній Америці пандемія ще не досягла піку.

Пандемія в Європі йде на спад, але в глобальному масштабі ситуація в світі погіршується. Про це заявив глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус, передає Reuters в понеділок, 8 червня.

Напередодні число нових випадків COVID-19 перевищила 136 тисяч за один день, кажуть в організації.

«Майже 75% вчорашніх випадків ставилися до десяти державам, в основному в Америці і Південній Азії», - сказав Гебрейесус і закликав всі країни «не знімати ногу з педалі газу» в боротьбі з коронавірусом.

Нагадаємо, на Житомирщині станом на 9 червня зафіксовано 45 нових випадків хвороби.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 Спортсменки Житомирщини успішно виступили на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное 17:19 У Житомирі змінили графіки руху комунальних автобусів 17:00 На автошляху Київ-Чоп зупинили 22-річну керманичку з підробленим посвідченням водія 16:40 Екологи оцінили збитки від незаконної порубки 68 дерев у Тетерівській громаді у понад 362 тис. грн Від читача 17:45 Фішингові посилання 16:20 Поліцейські завершили досудове розслідування розбійного нападу на жінку на проспекті Миру в Житомирі 16:00 Віталій Бунечко провів засідання Ради оборони Житомирщини 15:41 У Житомирі 24–25 жовтня планують провести «Поліський напівмарафон» 15:21 38-річна житомирянка під час прибирання в оселі привласнила гроші господарів - їй загрожує до 8 років позбавлення волі 15:00 15-річний житель Хмельниччини постраждав у ДТП на Звягельщині: слідчі встановлюють обставини 14:40 1-7 серпня – Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування 14:19 Житомирянку, яка реєструвала термінали Starlink для ворога, судитимуть за державну зраду 14:00 Урожай під загрозою: російські атаки портів можуть коштувати Україні мільярди доларів 12:42 Хочемо жити, як у Європі? Тоді чому перетворюємо Житомир на смітник? photo_camera 12:24 Укриття відкриті і для домашніх тварин: що передбачає законодавство 12:00 Центр підготовки громадян до національного спротиву підбив підсумки роботи 11:42 Загинули шість лебедят на Житомирщині photo_camera 11:20 Менеджмент знову №1: які ще спеціальності обирали вступники до університетів 2026 11:00 Двоє чоловіків потонули на Житомирщині протягом минулої доби: одного з них досі шукають водолази photo_camera 10:39 Смертельний конфлікт у Баранівській громаді: поліцейські затримали підозрюваного в убивстві
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up