Грип уже на Житомирщині: 3% не вистачає до епідемічного порогу

Грип уже на Житомирщині: 3% не вистачає до  епідемічного порогу

З 1 жовтня (з 40 тижня) розпочався епідемічний сезон з грипу та ГРВІ.

За 1-й тиждень нагляду  в області на грип та ГРВІ  захворіло 5443 особи, інтенсивний показник 451.1, що на 3% нижче епідемічного порогу, - повідомляє Житомирський лабораторний центр МОЗ України.

Серед тих, хто захворів, - 3966 дітей, що становить 73%  від всіх хворих. Найвищий показник захворюваності  серед дітей до 4-х років – 2000.2 на 100 тис. дітей даної групи.

Госпіталізовано 147 хворих, з них 128 (87%) становлять діти.

Вірусологічною лабораторією обласного лабораторного центру за тиждень методом імунофлюорисцентної мікроскопії обстежено 9 хворих  та отримано 2 позитивних результати (22%). Захворювання  були викликані Rs-вірусами – 50% та парагрипом – 50%.

Профілактичні щеплення населення проти грипу в області не проводились. Згідно інформації ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», вакцина проти грипу надійде в Україну до кінця тижня, проте кількість вакцини буде обмежена.

0
0
1
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up