COVID-19: на Житомирщині за добу захворіли 569 людей

COVID-19: на Житомирщині за добу захворіли 569 людей

Обласний лабораторний центр повідомляє: у Житомирській області зареєстровано вже 25 111 підтверджених випадків COVID-19.

Як повідомив заступник директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Олег Васильков, станом на 09:00 20.11.2020 (за минулу добу – 19 листопада) зареєстровано — 569 нових лабораторно підтверджених випадків.

 Всього випадків (з наростаючим  підсумком) –25111

Померло (всього) – 428

За добу надійшло повідомлення на підозру – 569

Всього підозр (з наростаючим підсумком) – 26656

Всього одужало – 14179

Активні хворі –  10504

2.Всього проведено ПЛР-тестувань за добу – 1226

Всього проведено досліджень методом ПЛР-тестувань (з наростаючим підсумком) –87378

Всього проведено ІФА-тестувань за добу –1218

Всього проведено ІФА-тестувань ( з наростаючим підсумком) –121057

Комунальне некомерційне підприємство “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради надає інформацію станом на 19 листопада щодо заповненості ліжок у закладах охорони здоров’я області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19:

у закладах охорони здоров’я першої хвилі – всього 2454 ліжка, забезпечено ліжок киснем — 1280, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких 829 зайнято хворими на COVID-19 та 413 – пацієнтами з підозрою на  COVID-19 (50,6% від загальної кількості ліжок);

у закладах охорони здоров’я другої хвилі – всього 212 ліжка, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких 0 зайнято хворими на COVID-19 та 0 – пацієнтами з підозрою на  COVID-19 (0% від загальної кількості ліжок).

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
19:50 У Коростенському районі - ДТП із загиблими 17:53 2025 року поліцейські Житомирщини зафіксували 5694 протоколи на водіїв з ознаками алкогольного або наркотичного сп'яніння 17:01 Увага! На Житомирщині туман 1-го рівня небезпеки 16:40 Скористайся безвідсотковою позикою на облаштування житла через переїзд на нове місце Від читача 01:26 Мешканців Житомирської області закликають бути напоготові через загрозу з боку північного сусіда. 16:33 Внаслідок поранень обірвалося життя Захисника Богдана Малецького 16:28 На Житомирщині формують план заходів до 40-х роковин Чорнобильської катастрофи 16:20 Верховна Рада ухвалила Закон про хвилину мовчання о 9-й ранку 16:00 Після короткої відлиги у неділю знову трохи похолодає — прогноз погоди 15:40 Жителю Чуднівської громади, який погрожував ножем поліцейському, повідомили про підозру у замаху на вбивство правоохоронця 15:19 Медіацентр: військовий облік юнаків 2009 року народження play_circle_filled 15:02 До уваги водіїв: небезпеку на дорогах можуть створювати температурні гойдалки та перезволожене покриття photo_camera 14:41 За позовом прокуратури пам’ятку архітектури національного значення «Келії єзуїтського монастиря» повернуто у державну власність 14:21 Адаптивні клуби «Нестримні» запрошують ветеранів Житомирщини до програми відновлення та реабілітації плаванням 14:00 Стартував прийом заявок на конкурс соціальних проєктів від громадських та благодійних організацій 12:46 Погрожував ножем поліцейському: у Чуднові затримано нападника 12:40 За добу рятувальники ліквідували 5 пожеж на Житомирщині photo_camera 12:20 Батькам про зміни щодо вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи 12:00 Якщо ліцею у Романові не буде, своє слово скаже приватний капітал 11:41 «СвіТИ» у Житомирі: два роки простору, де підлітки повертають відчуття безпеки play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up