Через загрозу епідемії кору та грипу у Житомирі невакцинованим дітям заборонили відвідування освітніх закладів

Через загрозу епідемії кору та грипу у Житомирі невакцинованим дітям заборонили відвідування освітніх закладів

Відповідне рішення прийнято під час позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС 1 лютого у зв’язку із ускладненням епідемічної ситуації щодо захворюваності населення на кір та з метою попередження подальшого розповсюдження захворюваності.

«Епідемічна ситуація щодо захворюваності на кір  та ГРВІ/грип серед населення Житомира є нестійкою. За період з 1 січня до 29 січня  в місті Житомирі на кір захворіло 95 людей, з них 36 дорослих та 59 дітей», - інформує начальник управління охорони здоров’я Марія Місюрова.- Кількість хворих на ГРВІ/грип дітей  порівняно з минулим тижнем збільшилась на 283 випадки».

Із 11 лютого 2019 року буде заборонено відвідування  професійно-технічних закладів освіти м. Житомира, міських загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних закладів, міського культурно-спортивного центру міської ради, комунальних початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів музичних і художніх шкіл міста Житомира дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень , в тому числі проти кору .

Прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів з 11 лютого 2019 року проводитимуть за наявності довідки закладу охорони здоров’я про отримання профілактичних щеплень.

«Відвідування навчальних закладів, дітьми яким проведено профілактичні щеплення з порушенням установлених строків у зв’язку з медичними протипоказаннями, здійснюватиметься виключно за рішенням консиліуму відповідних лікарів, при благополучній епідситуації, за наявності відповідної довідки Центру первинної медико-санітарної допомоги», - додає Марія Місюрова.

Батькам невакцинованих дітей, яких не буде допущено до відвідування освітніх закладів рекомендовано звернутися до Центру первинної медико-санітарної допомоги, де є в наявності відповідні вакцини, з метою проведення необхідних щеплень за віком.

Інформуємо, що  ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»  передбачено: «Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється...»

Заступник міського голови Вікторія Краснопір зазначила: «З метою своєчасної вакцинації проведено роз’яснювальну роботу серед батьків, в тому числі і через засоби масової інформації, тому кожна родина мала час та можливості співставити необхідність вакцинації та можливу шкоду  здоров'ю, що завдає кір, не тільки для своїх дітей, а й інших оточуючих».

Нагадуємо, що до 9 лютого 2019 року у навчальних закладах міста призупинено  навчання.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:59 На Житомирщині відбувся Перший всеукраїнський форум «Код національної культури» 16:20 Розширено коло учасників та оновлено умови: з 17 липня діють нові правила програми «єОселя» 16:00 #тияк: «Пікнік можливостей» у Житомирі — простір турботи про себе, єдності та ментального відновлення play_circle_filled 15:40 Праця, що рятує життя: на Житомирщині привітали медичних працівників з нагоди професійного свята Від читача 17:28 Пропонують інвестувати. Обіцяють швидкий прибуток і мінімальні ризики. 15:20 Патрульна поліція нагадує, як сплатити штраф за порушення швидкісного режиму, що зафіксоване автоматично 14:40 До уваги житомирян: у місті працює "гаряча лінія"! 14:19 Штрафи за порушення правил паркування можна сплатити онлайн через Е-приймальню 14:00 Вчені розповіли про вплив розчинної кави на здоров’я 13:14 У Тетереві в гідропарку втопився чоловік photo_camera 12:39 У Житомирі на вулиці Сергія Параджанова травми в ДТП отримав пішохід 12:19 У Звягелі через відчинені дверцята авто сталася ДТП: постраждала 70-річна велосипедистка 12:00 Вогонь ледь не дістався пшеничного поля: за добу на Житомирщині рятувальники ліквідували шість пожеж сухостою photo_camera 11:40 Верховна Рада зареєструвала законопроєкт Мінсоцполітики щодо посилення системи захисту дітей. Інфографіка photo_camera 11:19 Розпочався масштабний книгообмін «Книжкова площа»-2026: як долучитися 11:00 Фахівці ЖТТУ завершили навчання у Швейцарії photo_camera 10:40 25 липня - Всесвітній день запобігання утопленню 10:20 WikiLegalAid — безоплатний правовий довідник для кожного 10:00 У Житомирі рятувальники ліквідували наслідки російської атаки. ФОТО photo_camera 09:40 ППО України збили 4 керовані авіаційні ракети та 160 ворожих БпЛА
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up