14 жителів Житомирщини померли від коронавірусної хвороби за минулу добу

14 жителів Житомирщини померли від коронавірусної хвороби за минулу добу

За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 14 летальних випадків від коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли:

двоє жінок віком 79 та 72 роки та 82-річний чоловік — жителі міста Житомир;

48-річна жителька міста Новоград-Волинський;

73-річний житель Бердичівського району;

49-річний житель Баранівського району;

61-річна жителька Брусилівського району;

64-річний житель Андрушівського району;

79-річний житель Коростишівського району;

двоє чоловіків віком 68 та 72 роки — жителі Хорошівського району;

74-річна жінка та 72-річний чоловік — жителі Радомишильського району;

66-річна жителька Романівського району;

60-річна жителька Черняхівського району.

Керівництво Житомирської ОДА висловлює щирі співчуття рідним та близьким!

Наразі на Житомирщині зареєстровано 393 летальних випадки від COVID-19 у:

Андрушівському районі – 7;

Баранівському районі – 7;

Бердичівському районі – 40;

Брусилівському районі – 1

Ємільчинському районі – 9;

Житомирському районі – 29

Коростенському районі – 37;

Коростишівському районі – 7;

Лугинському районі — 4;

Любарському районі – 7;

Малинському районі – 18;

Народицькому районі – 3;

Новоград-Волинському районі – 29;

Овруцькому районі – 10;

Олевському районі – 5;

Попільнянському районі – 6;

Радомишльському районі – 4;

Романівському районі – 5;

Ружинському районі – 3;

Пулинському районі – 7;

Хорошівському районі – 9;

Черняхівському районі – 15;

Чуднівському районі – 9;

м. Житомирі – 119.

Нагадаємо, що за даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 17.11.2020 (за минулу добу – 16 листопада) зареєстровано — 600 нових лабораторно підтверджених випадки.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (35)
  • Алена Конопацкая Гуторович
    Я от кожен раз читаю і поражаюсь,чому в Житомирі найбільше померлих,чим по районах? Що не однаково лікують,чи в районах більше кисню. Що не так? Чи там більш досвідчені лікарі? Таке враження,що якщо попадеш  в міську лікарню,то можуть винести вперед ногами,не дай Бог.
  • Олеся Амато
    а молода жінка, викладач політехніки, теж померла від нестачі кисню, чому про неї не кажете?
  • Тамара Колценюк
    Вымерают пенсионеры.бо грошенят нету.
  • Светлана Зубова
    СМИ  у нас работают классно.А переобуваться когда начнете?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:00 У Житомирі завершився Форум для ОСББ: підсумки 12:39 У Житомирі завершився третій курс «Академії підприємництва ветеранів» 12:20 У Коростені в ДТП травмувався 18-річний мотоцикліст 12:00 6 років 5 місяців позбавлення волі отримав водій, з вини якого загинув пасажир поблизу села Кам’янка Від читача 18:29 Військові часто стають мішенню для шахраїв. 11:39 Кешбек на пальне — Уряд продовжив термін програми до 31 травня 11:20 Зміни травня - 2026: мобілізація по-новому, втрата субсидій та безкоштовні ліки 11:00 На Житомирщині судитимуть «лобіста», якого СБУ затримала на вимаганні грошей за сприяння в оформленні інвалідності 10:39 У желейних жувальних цукерках з Нідерландів виявили психоактивну речовину 10:24 Житомир отримав перші два трамваї з Хорватії photo_camera 10:00 До уваги водіїв: 1 травня на частині вулиць Шевченка і Довженка обмежать рух транспорту 09:39 Вночі росіяни атакували Україну 210-ма ударними БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 01.05.2026 щодо російського вторгнення 09:00 1 травня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:55 У Житомирі презентували новий сервіс - податковий супровід ветеранського підприємництва 17:31 Маріупольським дітям Житомирської громади передали спортивне обладнання з Чехії 17:00 Юлія Свириденко: Уряд продовжив дію чинного тарифу для побутових споживачів до 31 жовтня 2026 року 16:38 Віталій Бунечко: Прикордонники — надійний щит України, який щодня боронить наші рубежі 16:20 «ЗАМАЛЮЙ»: у Житомирі стартував проєкт проти наркореклами та залучення підлітків до диверсій 16:00 На Житомирщині за добу виявлено два факти спалювання сухої рослинності photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up