Житомирський драмтеатр покаже яскраву виставу «Заповіт цнотливого бабія»

Житомирський драмтеатр покаже яскраву виставу «Заповіт цнотливого бабія»

У Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Івана Кочерги  2 та 3 грудня о 19:00 год відбудеться прем’єра вистави «Заповіт цнотливого бабія» за однойменною п’єсою Анатолія Крима.

 

Художній керівник театру Наталія Тімошкіна анонсувала сюжет вистави та розповіла про особливості цієї прем’єри.

“Там знайдеться достатньо цікавого й корисного і для себе, і для іншої половини. Сучасний український прозаїк і драматург Анатолій Крим представляє нам свого Дон Жуана, бабія і гульвісу, на схилі років, який кається у своїх гріхах і запевняє нас у своїй невинності.  Ви запитаєте, де ж логіка, адже цнотливість жодним чином не асоціюється з його особистістю? Сам герой стверджує, що у перелюбстві він не винен. Від жінок він не відрікається, всіх їх він шалено любив та навчив буквально літати від переповненого почуття любові, літати від захоплення і щастя, але при цьому жодною з них він не володів”, - сказала Наталія Тімошкіна.

Дон Жуана грає актор Сергій Рогов. Він розповів, що для чоловіка означають жінки, вміло їх порівнявши з картинами.

“Всі жінки різні. Можна любити всіх як мистецтво, наче приходиш до музею і розглядаєш картини. І ми не чіпаємо пальцями картину, ми відходимо на декілька кроків назад, щоб побачити повну гаму. Так само з жінками. Може бути одна, яку можна любити понад усе, а інших любиш за те, що вони наче подарунок нам від Бога”, - сказав він.

Роль  Анни дісталася актрисі Оксана Луць, яка пояснила всю складність перевтілення в цей образ.

«У мене невеликий досвід в театрі і в такому амплуа я ще не працювала,адже ця роль не комічна роль і не драматична. Потрібно було знайти в собі жіночий стержень, саме ту Анну, яка може спокусити, яка може закохати в себе, бути сильною і водночас бути такою слабкою тому що жінка – це створіння незрозуміле: то вона кохає, то вона ненавидить, або просто плаче від невдачі», - зазначила Оксана Луць.

За словами режисерів драмтеатру - це вистава парадокс. Кожен персонаж розкривається з абсолютно різних сторін. Парадоксальність цього спектаклю полягає в тому, що кожної секунди змінюється настрій акторів, їхні відносини.

Також вони повідомили, що на глядачів чекатиме багато сцен з боями та неперевершений танець з кинджалом - це все надаватиме виставі такого характеру, що кожен зможе поринути в ту реальність.

Юлія Довбня

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:41 Спортсмени Житомирщини на чемпіонаті України з кіокушинкай карате серед дорослих та юніорів. Підсумки змагань 17:25 Прем’єра опери «Катерина» у Житомирській обласній філармонії 17:00 #плічопліч: Реєстрацію на «Пліч-о-пліч Всеукраїнські студентські ліги» продовжено до 15 березня 16:55 Найпотужніший сонячний спалах з 2024 року: що сталося на Сонці і чи є загроза для Землі Від читача 13:19 Атака дронами по цивільних у Тернівці: загинули 12 людей, поліція працює на місцях ударів 16:40 Допомога товаришу: житомирські поліцейські застерігають від поширеної схеми шахрайства в інтернеті 16:23 Нетверезий керманич вчинив ДТП на проспекті Незалежності 16:00 #I_CAN_PIM: У Житомирі стартували пілотні навчання нацпрограми I_CAN з управління публічними інвестиціями. ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 15:39 12 лютого у Житомирі: благодійний захід на підтримку 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади 15:20 Благодійний фонд «Жіночі можливості в Україні» оголошує старт освітньо-грантової програми  “FemAgro 2.0. Мануфактура” для підтримки жінок в агробізнесі 15:01 Житомирян чекає ще декілька дуже морозних днів, потепліє ближче до вихідних 14:38 8 рятувальників гасили пожежу в с. Луки Коростенського району photo_camera 14:21 Народознавиця Марія Масловська запрошує на розмову про Великий Піст 14:02 #СтопШахрай: Водійське “онлайн і без іспитів” — пастка шахраїв! 12:40 У Коростені відбулося виїзне засідання Тимчасової спеціальної комісії ВРУ: говорили про соцзахист чорнобильців 12:21 День поінформованості про ревматоїдний артрит 12:00 У селі Стрижівка Коростишівської громади відкрито поліцейську станцію 11:38 Довелося покинути дім через війну? Ви можете отримати фінансову допомогу від держави 11:20 У Бердичеві упродовж доби вогнеборці ліквідували дві пожежі 11:00 Гороскоп на 2–8 лютого 2026 року
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up