Житомирські волейболістки вийшли в Суперлігу

Житомирські волейболістки вийшли в Суперлігу

Волейболістки житомирського ВК «Полісся» ШВСМ-ЖД вийшли в Суперлігу, обігравши у другому турі Чемпіонату України харків’янок, полтавчанок і команду з Запоріжжя.

Про це повідомила прес-служба міськради.

За результатами другого фінального туру Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги, який відбуввся у Житомирі  29-31 березня, житомирянки отримали беззаперечну перемогу над командами «Орбіта-Спортінтернат» (м. Запоріжжя), ХОВУФКС (м. Харків) та ВК «Полтавчанка» (м. Полтава). Друге місце у Чемпіонаті посіла харківська команда ХОВУФКС, бронзу ж здобули полтавчанки. 

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин привітав наших дівчат з перемогою і побажав успіхів у Суперлізі.

«Це дуже важлива перемога. Ніколи в історії житомирського волейболу жіночі команди не досягали таких результатів. Супер-дівчата у супер-лізі!», – зазначив Сергій Сухомлин.

В церемонії нагородження взяли участь Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, голова обласної державної адміністрації Ігор Гундич, голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, народний депутат України Володимир Арешонков,  голова НОК в Житомирській області Олександр Оніщук та начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Світлана Гресь.

«Вперше в історії жіночого волейболу Житомирщини наша команда увійшла до Суперліги. Радий, що маю безпосереднє відношення до створення команди) Два роки тому, коли формували ВК «Полісся, ми не помилилися і зробили правильний вибір. Ви достойно представляєте Житомирщину. До перемог – тепер уже на міжнародній арені!», – сказав голова обласної державної адміністрації Ігор Гундич.

«Наше завдання відтепер – зробити «ВК «Полісся» зіркою Суперліги! А команди Суперліги вже зараз мають боятися наших дівчат!», - сказав під час церемонії народження голова обласної ради Володимир Ширма.

Другий фінальний тур Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги відбудеться у Житомирі 12-14 квітня.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
13:15 Пенсія може зрости більш ніж на 50%: як збільшити виплати 12:35 Штраф за неволодіння державною мовою: деталі нового законопроєкту 11:25 Борщівник: як уберегтися? 10:04 «Заміна» сім-картки обернулася кредитами: жителька Звягельщини потрапила на гачок шахраїв Від читача 17:45 Фішингові посилання 09:00 8 серпня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети, забобони і погода у Житомирі 17:55 Житомирський обласний центр крові потребує донорів з негативним резусом! 16:30 30 людей від початку року вже не повернулися додому після відпочинку на водоймах Житомирщини 16:08 У Старій Котельні поліцейські взяли під варту підозрюваного в замаху на вбивство 16:00 35 років Незалежності. 35 подій. Одна країна. Одне серце 15:40 На Житомирщині обговорили подальше функціонування ДП «Дослідне господарство «Рихальське» 15:20 До садка чи школи без стресу: що потрібно зробити батькам перед початком навчального року? 15:00 Екоінспекція перевірила повідомлення у соцмережах про стихійні сміттєзвалища біля місць відпочинку в Житомирі 14:40 Н️а Житомирщині зафіксовано рекордну спеку: +38°C 14:17 На офіційних пляжах області купатися не рекомендовано: вода на відповідає нормам 14:00 У Житомирі у свято Яблучного Спаса «Пиріг пам'яті» об' єднав рідних загиблих Захисників і Захисниць України photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up