Юлія Єлістратова виборола золото на етапі Кубку Європи в Румунії

Юлія Єлістратова виборола золото на етапі Кубку Європи в Румунії

Найсильніша триатлетка України, житомирянка Юлія Єлістратова виборола перше золото в сезоні – наша спортсменка не мала собі рівних на етапі Кубку Європи в Румунії.

На етапі Кубка Європи на спринтерській дистанції спортсменка випливла в першій групі, рівно трималася на вело, а вже впродовж заключного виду змагань - бігу, показавши найкращий час – як на третьому виді, так і загалом!

«Хочу висловити подяку меру Житомира Сергію Сухомлину та депутатам за підтримку, завдяки якій я змогла взяти участь в цьому старті і продовжуватиму виступати на наступних. Мета – набирати очки в європейський і олімпійський рейтинги!», - сказала Юлія Єлістратова, коментуючи свій виступ на змаганнях.

На даний час спортсменка займає 40-ву позицію олімпійського рейтингу, що де-факто дозволяє їй розраховувати на ліцензію та з повною впевненістю готуватися до Олімпійських Ігор - вже четвертих у кар’єрі найсильнішої триатлетки України.

За інформацією та фотоматеріалами сайту Федерації триатлону України

Коментарі (6)
 • Valentina Valentina

  Поздравляем с золотым чемпионством. Желаем крепкого здоровья, счастья, благополучия, радости, любить и быть любимой Житомиряне с восторгом и гордостью поздравляют свою чемпионку мира, .

  Valentina Valentina reply Valentina Valentina

  Yuliya Yelistratova Все чемпионские спортивные, жизненные, судьбоносные победы ещё впереди. Счастья вам, здоровья крепкого, успехов!    Вперёд к новым достижениям!
 • Киевстар Киевстар

  Поздравляем . Здоровья , счастья Вам на многие лета .

  Yuliya Yelistratova reply Киевстар Киевстар

  Киевстар Киевстар Спасибо!!!
 • Биків Зош

  Вітаємо!!!

  Yuliya Yelistratova reply Биків Зош

  Людмила Цирубалко Дякую!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up