У Житомирському районі пройшли всеукраїнські змагання з мотокросу імені С.П. Корольова

У Житомирському районі пройшли всеукраїнські змагання з мотокросу імені С.П. Корольова

У неділю, 15 жовтня, у селі Клітчин Житомирського району відбулися всеукраїнські змагання з мотокросу імені С. П. Корольова. 

У мотокросі взяли участь близько 100 учасників з різних куточків України віком від 5 до 65 років. 

Відбір проходив у 11 категоріях – це класи мотоциклів 50 см3, 65 см3, 85 см3, open, майстер, ветерани 1, 2, 3, а також жінки.

Перед початком змагань з мотокросу був піднятий прапор 95 окремої Житомирської аеромобільної бригади, яка входить до складу Збройних сил України. Відкрили змагання Віце-прем'єр-міністр України Генадій Зубко, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин. 

«Сьогодні в Клітчині, Житомирської області проходять змагання з мотокросу, які демонструють, що дух українського козацтва в кожному з учасників, в наших генах, який передається з покоління в покоління. І тому ми, як батьки, дідусі маємо передавати нашим наступним поколінням дух змагання. Всі повинні знати, що Україна сьогодні є європейською, незалежною державою, яка буде найкращою в Європі завдяки  нашим спортсменам і воїнам, які захищають нашу Батьківщину», - зазначив Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр окремо звернув увагу на розбудову і відновлення спортивної  інфраструктури Житомирщини. «Спортивна інфраструктура має відновлюватись і розбудовуватися не від змагання до змагання, а постійно.  Децентралізація дає для цього ресурси й інструменти. Це кошти ДФРР, субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ, місцеві бюджети тощо», - підкреслив урядовець.

Як повідомив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, цьогоріч на організацію змагань обласній федерації мотоспорту виділено з обласного бюджету 150 тис. грн.

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up