У Житомирі відбудуться перші інклюзивні олімпійські ігри «Крок до успіху» для дітей з особливими потребами

У Житомирі відбудуться перші інклюзивні олімпійські ігри «Крок до успіху» для дітей з особливими потребами

11 вересня  2018 року в ЗОШ № 17  о 15.00 відбудуться перші інклюзивні олімпійські ігри «Крок до успіху», де братимуть участь діти – учні школи, діти з особливими потребами – члени дитячої громадської організації «Все робимо самі» та їх батьки.

Організаторами інклюзивних олімпійських ігор виступили: ЗОШ №17, «Житомирська міська дитяча громадська організація «Все робимо самі», Житомирська єпархія Української Православної Церкви в особі Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Високопреосвященішого Никодима.

Мета акції: дати можливість дітям з особливими потребами соціалізуватись у суспільстві через участь у спортивних змаганнях; показати дітям та батькам яскравий світ спортивного життя; допомогти дітям з особливими потребами подолати страх і виховати в них силу волі.

По завершенню спортивного заходу всі діти отримають подарунки від партнерів.

 

 

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up