У Житомирі розвивають дівочий футбол: у двох футбольних командах зараз тренуються 40 спортсменок

У Житомирі розвивають дівочий футбол: у двох футбольних командах зараз тренуються 40 спортсменок

Віктор Твардовський, тренер-викладач групи дівчат СДЮСШОР «Полісся», популяризує дівочий футбол у Житомирі.

Нещодавно він пройшов спеціальний навчальний курс УЄФА і став тренером проєкту UEFA Playmakers в Україні, - розповідає пресслужба міськради.

Віктор Твардовський

«Програма УЄФА Playmakers має на меті надати більше можливостей для дівчаток віком 5-8 років брати участь у футболі та використовувати його, щоб допомогти розвинути життєві навички та освоїти основні навички руху.  UEFA Playmakers в Україні – це унікальна програма залучення дівчат до футболу через активності, ігри  та магії історій Діснею», - розповідають  в СДЮСШОР «Полісся».

Ірина Ковальчук, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, каже, що участь у цій програмі житомирського тренера є важливим кроком у розвитку дівочого футболу в нашому місті, позаяк  на сьогодні в Україні лише 2 тренери пройшли спеціальне навчання та мають відповідний сертифікат.

Зазначимо, що  дівочий футбол  у Житомирі пропагується з березня 2019 року. Саме тоді на базі СДЮСШОР «Полісся» була відкрита дитяча футбольна група для дівчат. На сьогодні ж у школі У  у яких займається  понад 40 спортсменок у віці  11 -16 років.

Вітаємо Віктора Олександровича з отриманням сертифікату УЄФА! Сподіваємося, що його щире бажання зробити футбол цікавим для дівчат дасть гарні плоди, і  Житомир матиме багато успішних футболісток.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up