«Під час матчів на стадіоні «Спартак-Арена» алкоголю не буде» - виконком

«Під час матчів на стадіоні «Спартак-Арена» алкоголю не буде» - виконком

Сьогодні, 11 вересня, на оновленому стадіоні «Спартак-Арена» відбудеться старт відкритого Кубку міста Житомира з футболу.

На позачерговому засіданні виконавчого комітету вирішували, чи дозволяти продаж алкоголю під час матчів. За словами міського голови Житомира Сергія Сухомлина, за кордоном продаж пива і хот-догів перед матчем – нормальна практика. Проте там є культура споживання:

«Це нормально, коли на стадіоні купують алкоголь і їжу, така практика дуже поширена за кордоном, проте у них є культура споживання. Вони не дозволяють собі їсти і пити прямо на стадіоні під час матчу. Вони роблять це під час перерви»

На думку членів виконавчого комітету, вводити дозвіл на продаж алкоголю не варто. По-перше – це дитячий стадіон, по друге – і так вистачає суперечок, а у стані алкогольного сп’яніння можуть збільшитися випадки конфліктів і неприємних ситуацій.

Відео дня

Нагадаємо, що житомирян та гостей міста запрошують на матчі о 19.20, на основну локацію – новий стадіон.

Цього дня відбудуться два матчі першого туру:

19.30 Автомобіліст-ЖВІІ-Актив (Житомир) – Технічний ліцей-Фенікс (Сали);

21.00 Фанат (Житомир) – ГУНП (Житомир).

 
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:21 Патрульні допомогли іноземцю, який залишився на дорозі без транспорту і речей, дістатися столиці 15:00 Поліцейські повідомили про підозру водієві в учиненні смертельної ДТП в Звягелі 14:39 У центрі Житомира біля Шодуарівського парку повторно виявлено стихійне сміттєзвалище 14:21 У Житомирі робоча група перевірила стан ділянок безбар’єрного маршруту на вулиці Вітрука Від читача 11:38 Житомир зустрічає інклюзивні книжки: подія, яку варто відвідати з дитиною 14:00 20 вересня камерний оркестр Житомирської філармонії запрошує на музично-літературний перформанс 12:39 Дев’ять житомирських студентів стали стипендіатами Верховної Ради України 12:21 Першокласний апдейт у Пакунку школяра: невдовзі за програмою купуйте книжки для першачків 12:00 Поліція розшукує безвісти зниклого 47-річного жителя Бердичівського району 11:40 "Каштани для ЗСУ" — у Житомирі триває осіння акція на пдтримку наших Захисників 11:20 Робочий візит Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України Олексія Соболєва на Житомирщину play_circle_filled 11:01 Житомирщина відзначила призерів МАН: 26 юних науковців отримали нагороди play_circle_filled photo_camera 10:40 У Житомирі до Дня рятувальника вийшла книга «Вторгнення 2» 10:20 У Житомирі відкрили оновлений Денний центр для молоді із числа дітей-сиріт play_circle_filled photo_camera 10:00 На Житомирщині завершено досудове розслідування стосовно посадовців ДП «Ліси України», які завдали збитків державі на 3 млн грн 09:39 ЗСУ ліквідували ще 930 окупантів 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 18.09.2025 щодо російського вторгнення 09:00 18 вересня: все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити і погода у Житомирі 17:00 50 тисяч за «фото трактора»: житель Романівської громади потрапив на гачок інтернет-шахраїв 16:20 У Житомирі створюють конкурсну комісію для формування наглядової ради комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up