Легкоатлети Житомирщини за минулий тиждень здобули 19 медалей

Легкоатлети Житомирщини за минулий тиждень здобули 19 медалей

Липень відзначився для легкоатлетів Житомирщини високими здобутками.

Лише минулого тижня наші спортсмени привезли 19 медалей: одну з Європейського юнацького Олімпійського фестивалю і 18 з командного чемпіонату України з легкої атлетики.

Про це повідомляє управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА.

20-28 липня 2019 року в м. Баку (Азербайджан) відбувся Європейський юнацький Олімпійський фестиваль, на якому вихованець Житомирської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики ПЕТРУК Роман  став бронзовим призером зі стрибків у висоту з результатом 210 см (тренер – ЗТУ Шеремет Сергій Леонідович).

25-26 липня 2019 року у м. Луцьк відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, на якому наші легкоатлети вибороли 18 медалей:

Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності Житомирської обласної ради:

  • Коваль Василь – І місце (3000м з перешкодами ) тренер Даниленко О.Л.
  • Китиця Олена – ІІІ місце (3000м з перешкодами ) тренер Даниленко О.Л.
  • Мазур Владислав – ІІ місце (стрибки у довжину) тренер Лонський І.В.
  • Нікітін Дмитро – ІІІ місце (стрибки у висоту) тренер Лонський І.В.
  • Гаврилюк Тамара – ІІІ місце (5000м зі спортивної ходьби) тренер Чернов В.І.

Житомирська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школи олімпійського резерву Житомирської обласної ради:

1. Чорна Марина (бригада ЗТУ Денисова М.І.) :

  • ІІІ місце з бігу на 200м серед молоді;
  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м серед дорослих.

2. Денисов Дмитро (бригада ЗТУ Денисова М.І.) – серед молоді:

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х100м;
  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

3. Іщук Дмитро (бригада ЗТУ Денисова М.І.) – серед молоді:

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х100м.

4. Кухарчук Олексій (бригада ЗТУ Денисова М.І.) –серед молоді:

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х100м;
  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

5. Домбровська Василина (бригада ЗТУ Денисова М.І.) – серед дорослих:

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

6. Сіліна Олександра (бригада ЗТУ Денисова М.І.) – серед дорослих :

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м

7. Блага Юлія (тренер-викладач Зінченко А.М.) – серед дорослих :

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

8. Панцюк Дмитро (тренер-викладач Зінченко А.М.) – серед молоді:

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

9. Вітенко Єгор (тренер-викладач Ледньова А.Є.) – серед молоді:

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

10. Печенюк Віталій (тренер-викладач Ледньова А.Є.) – серед молоді:

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х 100м.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up