У житомирському осередку Правого сектору назріває бунт

У житомирському осередку Правого сектору назріває бунт
Житомирська організація УНСО відмовляється співпрацювати з Олегом Піонтковським, який керує місцевим Правим сектором.

Про це йдеться у заяві, розповсюдженій прес-службою ЖОО УНСО.

«У світлі подій, що пов'язані із діяльністю т. зв. координатора «Правого сектору» у Житомирській області Олега «Пєні» Піонтківського Житомирська обласна організація УНСО вимушена заявити: ми категорично відмовляємося співпрацювати на теренах області із даною особою. Вищезазначена особа та люди, що її оточують, абсолютно не відповідають тим критеріям, які суспільство після перемоги революції висунуло до тих політиків, які мають прийти на зміну старій, наскрізь прогнилій та червивій системі», - наголошується у заяві.

УНСО-вці вважають, що Олег Піонтківський та його оточення неодноразово своєю поведінкою дискредитували партію «Правий сектор» та її лідера Дмитра Яроша.

« Вважаємо за доцільне центральному керівництву «Правого сектора» відвідати Житомирщину та на власні очі переконатися у ситуації, що склалася довкола т. зв. житомирського осередку «Правого сектора» та його «керманичів», на чому, користуючись нагодою, наполягаємо», - йдеться у заяві прес-служби облорганізації УНСО.

Вже не вперше представники УНСО висловлюють незадоволення діями місцевого керівника Правого сектору. Так, 19 березні на сторінці УНСО (Житомир) «вКонтакті» з’явилося звернення до очільника Правого сектору Дмитра Яроша.

«Громада м. Житомира та області занепокоєна діями «Правого сектору» під керівництвом Інги Велкової та Олега Піонтковського, які виявляються в побиттях громадян, залякуванні підприємців, держслужбовців та депутатів. І все це відбувається під кирівництвом ляльководів – бютівців (жидів) голови обласної ради Француза, його заступника Годованого першого заступника голови міськради Сухомліна. Це вони фінансують сьогоднішній «Правий сектор» з метою дискредитації Вас особисто та всього членства. Согодні «Правим сектором» керують колишні злочинці: О. Піонтковський, А. Головенко, А. Виговський, які були засуджені за розбій», - йдеться у повідомленні за підписом «Провід УНА-УНСО міста Житомира та житомирської області, громада міста Житомира».

За матеріалами Житомир.info.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі (4)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up