У Житомирі міжнародні спостерігачі місії ENEMO зустрілись з керівництвом поліції

У Житомирі міжнародні спостерігачі місії ENEMO зустрілись з керівництвом поліції

17 липня заступник начальника поліції області Артем Лисогор поспілкувався з довгостроковими спостерігачами Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO)  з питань забезпечення законності та безпеки під час  парламентської виборчої кампанії. 

Керівник поліції превенції області  охарактеризував загальну ситуацію щодо забезпечення правопорядку під час виборчої кампанії та безпосередньо у день волевиявлення громадян, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

-    Ми фактично на фінішній прямій: боротьба між кандидатами у народні депутати досягає своєї кульмінації – щодня ми реєструємо уже до десятка повідомлень про можливі порушення. Водночас ми уже взяли під охорону окружні виборчі комісії, які отримали виборчу документацію. Будемо супроводжувати процес передачі її до виборчих дільниць. Також маємо плани організації та безпосереднього виконання завдань з охорони правопорядку у день виборів до Верховної Ради України, - сказав Артем Лисогор.

Серед інших питань спостерігачі також цікавились забезпеченням безпеки самих поліцейських.

Довгострокові спостерігачі Місії зі стостереження за виборами в Україні 2019 цікавились заходами поліції із запобігання та припинення правопорушень, а також можливими викликами для правоохоронців.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up