Новий склад міської ради Житомира вперше збереться на сесію 3 грудня

Новий склад міської ради Житомира вперше збереться на сесію 3 грудня

Про це повідомила пресслужба міськради.

Перша сесія  Житомирської міської ради восьмого скликання відбудеться цього четверга, 3 грудня 2020 року. Житомирська міська територіальна виборча комісія прийняла Постанову №127 від 27 листопада 2020 року  про скликання першої сесії  новообраної міської ради на зазначену дату.

Засідання відбудеться у сесійній залі з урахуванням  протиепідемічних вимог. Початок –  о  10:00 год.

 Буде забезпечено пряму трансляцію на YouTube-каналі Житомирської міської ради.

 «Згідно норм Закону України «Про захист від інфекційних хвороб та відповідно до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 22.05.2020 №578 «Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської об’єднаної територіальної громади» рекомендувати провести сесію без допуску до сесійної зали сторонніх осіб, забезпечивши онлайн-трансляцію ….", - йдеться у постанові Житомирської міської територіальної виборчої комісії.

Нагадаємо, що голоси виборців Житомирської міської  ОТГ на  місцевих виборах розподілилися таким чином, що  6 політичних партій отримали підтримку понад п’яти відсотків виборців, і до міської ради увійдуть  42 депутати від  таких політичних партій:

  • Житомирська обласна організація політична партія «Пропозиція»;
  • Житомирська обласна організація політична партія «Слуга народу»;
  • Житомирська регіональна організація  політична партія «Опозиційна платформа – За життя»;
  • Житомирська територіальна організація політична партія «Європейська Солідарність»;
  • Житомирська обласна організація політична партія «Сила і Честь»;
  • Житомирська обласна партійна організація Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».

Сергій Сухомлин отримав підтримку – 29185 (51,378%) виборців і залишається міським головою.

Головою  Житомирської міської ТВК  Оксаною  Плис буде оголошено підсумки виборів депутатів міської ради, міського голови  та  визнання їх повноважень

Відповідно до ст. 18 Регламенту Житомирської міської  ради на першій  сесії новообраної міської ради  будуть створені постійні комісії та затверджено їх персональний склад, обрано секретаря міської ради та членів виконавчого комітету, а також розглянуті інші питання задля забезпечення безперервності  і наступності  роботи органу місцевого самоврядування.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:56 Психотропи під виглядом косметики: перед судом постане 64-річна наркодилерка photo_camera 16:19 У березні ще буде похолодання: у деяких регіонах очікується до -13 16:00 У січні–лютому 2026 року зросли обсяги оплат закладам первинної медичної допомоги — НСЗУ 15:40 Упродовж тижня поліцейські розшукали двох підлітків, які залишили домівки через непорозуміння з рідними Від читача 18:05 Фейкові акаунти в соцмережах 15:21 В е-рецепті з’явиться інформація про три найдешевші варіанти ліків 15:01 Тиждень боротьби зі сказом: захистіть себе та своїх тварин 14:38 На зупинці Телецентр зламали інформаційне табло. ФОТО photo_camera 14:20 З 1 березня змінено маршрути деяких приміських поїздів на Житомирщині 14:00 До уваги мешканців мікрорайону Польова! Уточнено графіки подачі води 12:42 У Житомирі відбувся обласний семінар-практикум, присвячений українській ляльці-мотанці 12:20 У Житомирі створили новий дитячий оркестр на базі школи-студії Житомирського музичного фахового коледжу ім. В.С. Косенка 12:03 Освітня міжнародна конференція «Профтех 2.0: цифрові навички та управлінські рішення» 11:40 Блекаут: поради для населення. Як зняти гроші з картки під час блекауту? 11:19 До уваги мешканців Польової! Воду в мікрорайон подаватимуть по графіку! 11:00 На річках Житомирщини очікують підйом води на 0,2-0,7 м 10:41 Проблеми електронної оплати проїзду в Житомирі: що не працює в системі CityCard 10:20 Тимчасово не курсуватимуть деякі приміські поїзди Житомирщини, — Укрзалізниця 10:00 Відключення електрики 27 лютого — графіки 09:40 Вночі противник атакував Україну 187 ударними БпЛА
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up