«Колишні повертаються»… Хто з представників минулої влади потрапив у теперішню

«Колишні повертаються»… Хто з представників минулої влади потрапив у теперішню
Житомир – місто провінційне. Навіть вибори тут проходять тихо та спокійно, без глобальних скандалів та ажіотажу. Ба навіть у крісла різного ґатунку, від мерського і аж до депутатського йдуть одні й ті самі люди. Цьогорічні місцеві вибори – не виняток.

У відносно невеликому Житомирі кожна людина має своє «насиджене» місце. Ще за часів магдебурзького права у нашому місті процвітали ремесла. Схоже, що до сьогодні житомиряни так і не полишили свої звичні, усталені століттями, промисли. Для когось таким захопленням і родом діяльності стала політика. І список тих, хто цього року балотувався у всі рівні місцевого самоврядування.

Список кандидатів на міського голову порадував тільки одним прізвищем із розряду колишніх мерів. Георгій Буравков посідав крісло міського голови з 2002 по 2006 рік.

Набагато яскравішим на колишніх є список до обласної ради. У ньому ще один екс-мер, лідер «Нашого Краю», в минулому нашоукраїнець та регіонал Володимир Дебой. Екс-губернатори Юрій Павленко, Микола Рудченко, Сидір Кізін і Володимир Лушкін, колишній голова облради Архип Войтенко вирішили взяти реванш на цих виборах. Всі екс-голови Житомирської облдержадміністрації, за винятком Лушкіна за результатами волевиявлення громадян відтепер намагатимуться представляти інтереси громади у обласній раді. Решта політиків зі стажем до будівлі на майдані Корольова просто не потрапили.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up