Кандидата від «Слуги народу» звинуватили в захисті мародерів, а експертка у боротьбі з корупцією Галина Янченко заплуталася в законодавстві

Кандидата від «Слуги народу» звинуватили в захисті мародерів, а експертка у боротьбі з корупцією Галина Янченко заплуталася в законодавстві

В житомирському Палаці культури 18 липня 2019 року пройшла зустріч з кандидатами від політичної партії «Слуга народу».

Зустріч розпочала кандидатка в народні депутати, 5-й номер у списку політичної партії «Слуга народу», експерт у боротьбі з корупцією в команді президента Володимира Зеленського Галина Янченко. Одразу було задано декілька питань, пов’язаних з боротьбою з корупцією, на які кандидатка не змогла відповісти. Одним з запитань було, чому кандидат по 62-у виборчому округу Ігор Герасименко разом з Олегом Гладковським в жовтні 2017 року взяли на поруки ексзаступника міністра оборони України Ігоря Павловського, якого підозрюють в розкраданні 149 мільйонів гривень? Чіткої відповіді ніхто не почув.

Також активістами було задано питання, чому в Житомирській області політичну партію «Слуга народу» очолюють декілька пройдисвітів? Наприклад, власник «Житомир.info» Євгеній Яремчук, який, за словами одного з активістів, майже голий, босий, купив будинок Трибеля за безцінь та виконує всі вказівки мера і губернатора. Також відповідь була дуже в’яла та незрозуміла.

Прозвучали звинувачення в тому, що місцеві представники «Слуги народу» практично злилися з діючим та попереднім керівництвом міста та області і нічим ні відрізняються від них. Зокрема гасла лунали ти ж самі. Декілька представників партії Шарія також спробували задати питання, але одразу їм відповідати відмовилися на підставі, що Шарій все робить за гроші. Питання,а чи можуть «Слуги народу» це довести, залишилося без відповіді.

В підсумку можемо засвідчити, що в Житомирі зустріч з представниками політичної партії «Слуга народу» закінчилося повним провалом і фіаско.

Руслан Мороз

Коментарі (6)
 • Alex Highlander

  Как я и предсказывал до начала встречи, эксперт оказался - "фальшивым", и со знанием законов у нее плохо...
 • Екатерина Комарова

  Тупые новости недожурналистов.
  Лижите только воров гундича и розенблата....
 • МИЛА

  Очень хороший монтаж!  Только хотелось бы посмотреть интервью полностью  без вырезанных ответов.  Хорошо подобрали рекламу Розенблата, так скажем для сравнения)))
 • Юлия Черниш

  Дивний виклад інформації. Журналіст має висвітлювати подію, а не своє враження.
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up