У Житомирі завтра похолодання: можливо, останнє цієї зими

У Житомирі завтра похолодання: можливо, останнє цієї зими

Із понеділка з 25 лютого знову почнеться потепління.

Складна завтра погода очікується у:
західних областях, південній частині України, у Житомирській, Вінницькій, Кропивницькій областях, частинах Черкаської, Дніпропетровської областей та на Донеччині.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук попереджає синоптик Наталка Діденко.
Йтиме сніг, мокрий сніг, на півдні - з дощем, налипання мокрго снігу, поривчастий, до сильного, вітер.
На решті території - або без істотних опадів, або невеликий сніг.
На дорогах ожеледиця.

Одночасно із ускладненням погоди на Заході та Півдні в Україну затікатиме холодна повітряна маса арктичного походження.
Похолодає вночі до -4-9 градусів, вдень до -2-5 градусів, у західних областях та у південній частині ще буде тепліше, вдень від 2 морозу до 2 градусів тепла.
Зайве казати, що такі потужні зміни погоди можуть вплинути на самопочуття, тому прислухайтеся і до себе, і до прогнозу.

У Києві завтра, 22 лютого, істотні опади малоймовірні, макисмум невеликий сніг.
Проте погода обіцяє все одно бути некомфортною, бо прийде похолодання до -5-6 градусів плюс поривчастий північно-східний втіер. 
Тому завтра варто одягнутися щільніше і тепліше.
Ну, й ожеледиця посилиться разом із морозами.
Вихідними похолодання посилиться.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:51 Будьте обережні на замерзлих водоймах — крига надто тонка! 17:27 Безоплатна реабілітація. Хто? Що? І куди? 17:00 Інтернет без світла: Пункти незламності переходять на Starlink або xPON 16:48 У Народицькій громаді місцевий 17-річний хлопець вночі увірвався в оселю сусіда і побив чоловіка і його сестру Від читача 14:51 Безпечне користування мережами Wi-Fi (https://chatovi.online) 16:41 Прокуратура домоглася прийняття у комунальну власність Лугинської селищної ради житлових будинків 16:22 Через дев’ять місяців на щиті повернувся до рідного Житомира Олександр Заторський 16:19 Лише через рік і два місяці на щиті повернувся до рідного міста житомирянин Руслан Невмержицький 16:00 Уряд ухвалив низку рішень для здешевлення ліків і підвищення їх доступності 15:39 Новий 2026 рік прийде в Житомир зі снігом і морозом 15:21 Команда «Ветерани Полісся» підбила підсумки спортивного року 15:00 Триває збір допомоги для сім’ї Соловйових, яка втратила дитину і будинок при ударі шахеда 14:40 Бердичівлянка втратила понад 23 тис. грн, "купившись" на популярну шахрайську схему 14:21 «Індекс кави» в Житомирі дорівнює 36 грн 14:00 Зміни в календарі щеплень: про що б ви хотіли дізнатися? Опитування 12:40 В Україні посилено підтримку сімей з дітьми та працюючих батьків у 2026 році — норми Закону 12:21 У Житомирі відзначили кращих тренерів громади за підсумками 2025 року 12:00 Двоє пасажирів травмувалися у ДТП на Звягельщині, коли Lexus в'їхав у припаркований тягач photo_camera 11:39 Намагався вбити сина – жителя Житомирського району засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі 11:20 Рятувальники долали наслідки негоди: розпилювали повалені дерева і буксирували застрягле авто
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up