Туман, мряка, холод: осінь нарешті згадала про свій складний характер

Туман, мряка, холод: осінь нарешті згадала про свій складний характер

Окрайчики тепла завтра, 20 листопада, ще побудуть у західних областях, на Одещині та в Криму. 
У цих частинах України денна температура повітря становитиме +10+15 градусів.

Проте решта території України вже закутуватиметься щільно у пуховики та насуватиме глибше шапки на лоба - +2+8 градусів максимально, - прогнозує синоптик Наталка Діденко.

Опадів якихось серйозних не передбачається. 
Проте наступає зараз такий важкий хмарний та вогкий період із туманами, мрякою та пронизливим холодом до кісток, що краще б дощ чи сніг нормальні.

Східний вітер почне розганятися до штормових поривів - обережно!

У Києві 20-го листопада буде хмарно, з туманами та мрякою. Вітер східного напрямку посилиться у денні години чи скоріше надвечір. Температура повітря у столиці ледь досягне +4, +5 градусів.

Далі по тижню холод посилиться, з четверга на Сході та у більшості центральних областей вночі очікується -4-10 градусів.

Завжди за кількома рядками прогнозу погоди, водного стану країни, строкатими кольоровими картами, розкішними супутниковими фото нашої красуні-атмосфери із космосу, дивними на людське око діаграмами, лініями з колючками, смішними назвами циклонів та антициклонів стоїть армія спеціалістів, які щоденно і професійно люблять свою роботу. 
Подякуємо їм усім сьогодні і привітаємо із Днем працівників української гідрометеорологічної служби.
Усім бажаю потрібної погоди))

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:48 «Змагаюся за Героя»: у Житомирі провели турнір пам’яті поліцейських, які загинули, захищаючи Україну 17:32 Працівники Житомирської РВА завершили навчання в центрі підготовки громадян до національного спротиву 17:02 Житло для ветерана та психологічна реабілітація: як у Житомирі підтримують маріупольських Захисників Житло для ветерана та психологічна реабілітація: як у Житомирі підтримують маріупольських Захисників 16:34 Лише через рік і майже два місяці на щиті повернувся до рідного Житомира Захисник Володимир Бурківський Від читача 18:04 Безпека в інтернеті та інформаційна гігієна під час війни. 16:20 Ще 7 осіб з числа ВПО отримають ваучери на 2 млн грн для придбання житла 16:00 Дощі, грози і помірно тепла температура: прогноз погоди у Житомирі 15:41 «Заробили» понад 330 тис. грн на демонтажі ФАПу: судитимуть двох осіб 15:20 Житомирянин Данило Сич виборов титул чемпіона Європи серед юніорів - 2026 15:00 В Ємільчинській громаді в ДТП травмувався 14-річний мотоцикліст 14:41 Ремонт міжнародної дороги: на Черняхівщині нижнім шаром покриття закрили половину ділянки 14:20 Триває реєстрація на конкурс «Мистецтво безпеки праці-2026». Встигніть долучитися 14:00 Увага! З 1 липня 2026 року діють нові рахунки для сплати військового збору 12:41 Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували чотири пожежі в житловому секторі 12:20 У передмісті Житомира зіткнулися мікроавтобус і вантажівка: травмовано двох пасажирів буса 12:00 У житомирському Спасо-Преображенському соборі оновлюють вхідний дверний портал 11:40 У ставку села Рижани Житомирського району потонув 36-річний чоловік 11:21 Шукаєте роботу? Центр реабілітації дітей у Житомирі запрошує спеціалістів 11:00 Гороскоп на тиждень 6 - 13 липня 10:41 Понад сто випускників Житомирщини набрали 200 балів на НМТ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up