Синоптик попереджає про погоду "на любителя" і радить їсти клементинки

Синоптик попереджає про погоду "на любителя" і радить їсти клементинки

Вітри, стрибки тиску, сніги й дощі, атмосферні фронти - все це поки що в Україні домінуватиме.

12-го лютого у більшості областей випадатиме мокрий сніг, подекуди з дощем.
Опади - від невеликих до помірних, - прогнозує синоптик Наталка Діденко.
Мокрий сніг братиме верх - бо дещо знизиться температура повітря.

Протягом середи максимально очікується 0+4 градуси, на Півдні буде трохи вище, +4+7 градусів.

Вітер залишається західного напрямку, 7-12 м/с, пориви до 15-22 м/с.

У Києві сьогоднішнє ранкове сонце зміниться хмарами, після обіду з`являться опади. Середа знову буде вітряною та вологою, місцями мокрий сніг та дощ, температура повітря коливатиметься протягом дня близько +2, +3 градусів.

Прямо скажемо, така собі погода, на любителя.
Тому усім - синоптичного терпіння, одягати шапки, не забувати парасолі чи хоча б каптури, серіалів про добре і людське, здоров`я, не звертати уваги на брудні вікна під сонцем, вітамінних солодких клементинок.

Між іншим, українська Вікіпедія каже: клементин (лат. Citrus clementina) — гібрид мандарина і апельсина-королька з підвиду померанець, створений в Алжирі в 1902 році французьким священиком і селекціонером братом Клеманом Родьє.
Дякуємо, брате, що виручаєте маленькими сонечками у ці сирі непевні дні)

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:40 Розпочався прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2025» 14:40 Житомирський театр імені Івана Кочерги запрошує глядачів на вистави у січні — афіша 14:00 З 1 січня 2026 року набуває чинності оновлений Національний календар профілактичних щеплень 13:19 Ще 11 родин ветеранів з інвалідністю I-II групи внаслідок війни отримають компенсацію на придбання житла Від читача 14:51 Безпечне користування мережами Wi-Fi (https://chatovi.online) 12:38 У Житомирі на вул. Покровській під колеса легковика потрапила пішохідка 12:20 Жителя Житомирського району засуджено до 7 років ув’язнення за незаконне придбання психотропів та їх збут 12:00 На будівлі ліцею «Ор Авнер» у Житомирі встановлять меморіальну дошку Захиснику України Максиму Булигіну 11:37 У Романові чоловік до смерті забив товариша виделкою та іншими предметами 11:20 За позовом прокуратури земельну ділянку з тисячолітньою історією повернуто у державну власність 11:00 «Ворог виснажиться першим»: 1 Окремий Центр БпС СБС представив бачення української інтелектуальної армії нового зразка 10:40 У Житомирі проводять превентивну обробку доріг і тротуарів photo_camera 10:20 У Житомирі через сильний вітер тимчасово приспустили прапор на Соборному майдані 10:00 Графік відключення світла на 26 грудня 09:40 Подробиці вечірньої ДТП на вулиці Великій Бердичівській біля міськради play_circle_filled 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 26.12.2025 щодо російського вторгнення 09:00 26 грудня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:00 Як підготуватися до зимової подорожі на авто? 16:32 Світло Різдва на Михайлівській: як поліцейські Житомирщини дарували свято містянам photo_camera 16:02 «Добрий день, вам телефонує служба безпеки банку…» — після такого дзвінка бердичівлянка втратила 96 тисяч гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up