Синоптик обнадіює: чудова погода ще буде. Наступного тижня

Синоптик обнадіює: чудова погода ще буде. Наступного тижня

Четвер в Україні ще побуде з дощами та грізними красивими хмарами.

Проте вітер поступово слабшатиме, очікується хоч і поривчастий, але без штормових значень. Хіба десь між хмарочосами чи в чистому полі рвоне, - розповідає синоптик Наталка Діденко.

Температура повітря 19-го вересня трохи змилосердиться і підвищиться на пару градусів, завтра протягом дня в межах України +13+18 градусів, на Півдні +14+20 градусів.

У період 20-22 вересня можливі заморозки.

Усі налякалися снігу в Карпатах. І правильно. Атмосферу треба поважати)
Проте це було в горах, місцями, переважно навіть на високогір`ї, що для другої половини вересня - взагалі нічого екстраординарного.
Зайшов холод за фронтом, озирнувся, побачив красивенні Карпати і пустив старечу сльозу від зворушення.

Завтра дощі випадатимуть в Україні періодично, майже повсюди, окрім південної частини. І - так, на високогір`ї Карпат можливий мокрий сніг.

У Києві 19-го вересня очікується місцями дощ, північно-західний вітер з поривами, але слабшими, як сьогодні, з температурою повітря близько +14 градусів, а при проясненнях і до +15 градусів.

П`ятниця та субота - ще такоє, а ось з неділі почне теплішати і в кінці тижня - на початку наступного нас чекає чудова погода.

Розписувати не буду, почекаємо до неділі)
А поки що - легкі пуховички, навіть шапки якісь плетені, вже товстіші кросівки, увага до сильного західного вітру та повага до будь-яких синоптичних процесів.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up