Північно-західний циклон принесе нам штормовий вітер і дощ

Північно-західний циклон принесе нам штормовий вітер і дощ

24-го лютого в Україну переміститься активний циклон, який зародиться над Німеччиною, пройде Польщею і в понеділок вискочить у нас.

Він принесе сильні опади і, особливо зверніть увагу, сильнющий штормовий вітер! - пише синоптик Наталка Діденко.
Цей північно-західний гість буде не просто вітерцем, свіжим вітром і всіляким іншим поетичним метеоявищем, а саме штормовим вітром.
Принаймні, будівельники та паркувальники автомобілів - дуже й дуже уважно поставтеся до цього прогнозу.

Але повертаємося до найближчих вихідних.
У суботу в Україні - без істотних опадів, максимум якась десь мряка.
У неділю атмосферний фронт зумовить у більшості областей дощ, подекуди мокрий сніг та поривчастий, вже до штормових поривів, вітер.

Температура повітря у нічні години коливатиметься в межах 3 тепла - 4 морозу, а протягом дня очікується +3+7 градусів, на Півдні та Заході місцями +5+9 градусів, на Сході буде свіжіше, +1+4 градуси.

У Києві субота передбачається переважно сухою, у неділю атмосферний фрнонт піджене дощ, місцями з мокрим снігом. Температура повітря вночі близько нуля, у денні години +5 градусів.
24-го лютого, в понеділок, у Києві, як і в більшості областей України, погода ускладниться - опади та штормовий вітер!

Будьте уважними, обережними та підтримайте тих, хто послизнувся чи кого пригнуло вітром.
І, оскільки сьогодні Міжнародний День рідної мови, не забуваємо, що клімат українською - підсоння.
А українське підсоння - одне з найсприятливіших для життя людини. 
Атмосфера постаралася, давайте і ми з свого боку про щось хороше подбаємо для нашого довкілля.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:59 На Житомирщині відбувся Перший всеукраїнський форум «Код національної культури» 16:20 Розширено коло учасників та оновлено умови: з 17 липня діють нові правила програми «єОселя» 16:00 #тияк: «Пікнік можливостей» у Житомирі — простір турботи про себе, єдності та ментального відновлення play_circle_filled 15:40 Праця, що рятує життя: на Житомирщині привітали медичних працівників з нагоди професійного свята Від читача 17:28 Пропонують інвестувати. Обіцяють швидкий прибуток і мінімальні ризики. 15:20 Патрульна поліція нагадує, як сплатити штраф за порушення швидкісного режиму, що зафіксоване автоматично 14:40 До уваги житомирян: у місті працює "гаряча лінія"! 14:19 Штрафи за порушення правил паркування можна сплатити онлайн через Е-приймальню 14:00 Вчені розповіли про вплив розчинної кави на здоров’я 13:14 У Тетереві в гідропарку втопився чоловік photo_camera 12:39 У Житомирі на вулиці Сергія Параджанова травми в ДТП отримав пішохід 12:19 У Звягелі через відчинені дверцята авто сталася ДТП: постраждала 70-річна велосипедистка 12:00 Вогонь ледь не дістався пшеничного поля: за добу на Житомирщині рятувальники ліквідували шість пожеж сухостою photo_camera 11:40 Верховна Рада зареєструвала законопроєкт Мінсоцполітики щодо посилення системи захисту дітей. Інфографіка photo_camera 11:19 Розпочався масштабний книгообмін «Книжкова площа»-2026: як долучитися 11:00 Фахівці ЖТТУ завершили навчання у Швейцарії photo_camera 10:40 25 липня - Всесвітній день запобігання утопленню 10:20 WikiLegalAid — безоплатний правовий довідник для кожного 10:00 У Житомирі рятувальники ліквідували наслідки російської атаки. ФОТО photo_camera 09:40 ППО України збили 4 керовані авіаційні ракети та 160 ворожих БпЛА
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up