Обов'язково одягайте шапку: очікується зниження температури повітря

Обов'язково одягайте шапку: очікується зниження температури повітря

Застерігає управління цивільного захисту населення Житомирської ОДА.

 За даними обласного центру з гідрометеорології, очікується пониження температури повітря: вночі 21 листопада від 2 до 7 градусів морозу, 22 листопада – від -4º до - 9º . Вдень від - 4º до 1º тепла. 
Холодна, морозна погода може стати причиною переохолодження організму. Саме тому управління цивільного захисту населення облдержадміністрації звертається до громадян з проханням бути обережними. Слід ретельно підбирати одяг та взуття, а саме: не одягати тісний одяг та взуття бо це сприяє зменшенню кровообігу та швидкому замерзанню. Одягайтеся так, щоб між шарами одягу залишався прошарок повітря, який утримує тепло. Не виходьте на вулицю без рукавичок та шарфу. Обов'язково одягайте шапку. 
Попри розповсюджену у народі думку, вживання алкоголю сприяє лише розширенню судин та призводить до втрати тепла, що в свою чергу викликає швидке замерзання. Не куріть на морозі – куріння зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду. 
Слід також звернути увагу, що діти найбільш піддаються переохолодженню, тому враховуйте це під час планування прогулянок. 
Якщо відчули переохолодження, потрібно зайти у найближче кафе, магазин, під’їзд, будь-яке тепле приміщення, щоб зігрітися. 
Врешті-решт пам'ятайте, що найкращий спосіб вийти з неприємної ситуації – це до неї не потрапляти! 

1
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up