На Петра й Павла в Україні нарешті трохи потепліє

На Петра й Павла в Україні нарешті трохи потепліє

Оптимістичним прогнозом радує синоптик Наталка Діденко.

І хоча поки що не йдеться про +30, проте після теперішніх +17+24 градусів завтра очікується +20+26 градусів.
А це вже щось)
Найтеплішими завтра будуть Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Донецька та Луганська області.

Ніч в Україні ще буде холодною, +8+13 градусів (на Півдні - теплішою, звичайно), тому контролюйте нічні протяги, відкриті вікна, пледи, ковдри та котів, які рятують незвичну холодну липневу термічну ситуацію.

Дощі 12 липня найбільш ймовірні на Заході, Півночі, а також у Вінницькій, Одеській та Луганській областях.
На значній частині території Центру, Півдня та Сходу - без істотних опадів.

У Києві на Петра й Павла - локальні дощі, трохи потепліє, вдень очікується близько +23 градусів.

Вихідними буде тепліше, проте все одно залишається ймовірність місцевих дощів, підготуйтеся добре, але й особливо лякатися не варто.
Ми й так вже лякані, нас зимовими водометами у мороз не змило, то вже з літнім дощем якось впораємося))
Кажуть, паршивому поросяті і в Петрівку холодно - ми ж не такі.
Міцності, краси та здоров`я усім.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:00 Житомирський обласний центр крові потребує донорів 3 (+) так 3 (-) груп крові 12:41 Робітничі професії нового покоління: сучасні стандарти навчання у Професійному коледжі технічних інновацій 12:19 1 of 47 Ревіталізація кінотеатру, очисні споруди, STEM-лабораторії: на Impact.Zhytomyr 2.0 Forum у Києві презентували проєкти для розвитку громад Житомирщини 12:00 У Житомирському онкодиспансері почали оперувати щитовидну залозу Від читача 11:22 Колишній поліцейський викрав понад 20 тис. доларів США, які призначалися для ЗСУ 11:39 Актуальні вакансії Житомирщини: пропозиції із зарплатами від 30 000 до 60 000 грн 11:20 На вулицях Житомира висаджують платани, туї, шаровидні клени, сакури, липи та горобини photo_camera 11:00 Слідчі поліції встановлюють особу пішохідки, загиблої унаслідок ДТП у Звягельському районі 10:40 На Польовій горіли гаражі: евакуйовано двоє людей photo_camera 10:21 У Березівській громаді затримали наркозакладчика 10:00 Відключення електрики сьогодні, 27 листопада, — графіки 09:40 За добу окупанти втратили 1140 військових, танк і 21 артсистему 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 27.11.2025 щодо російського вторгнення 09:00 27 листопада: все про цей день, яке свято, що не можна робити і погода у Житомирі 17:54 Понад 280 тисяч родин вже отримали додаткові кошти на оплату електроенергії у рамках пакету урядової “зимової підтримки” 17:00 Домашнє насильство — це не приватна справа, а правопорушення, від якого страждають люди будь-якого віку, статі чи соціального статусу 16:38 50 бойових SECRET BOXів для ГУР: перша партія дронів, зібраних волонтерами та рестораторами, посилять розвідників на Покровському напрямку 16:30 У Житомирі відбулася зустріч з родинами військовослужбовців 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців 16:18 Депутати Житомирської міської ради звернулися до МОН з проханням відтермінувати зміну статусу закладів загальної середньої освіти 16:00 Мадяр шукає операторів кіно у жанрі «джага-джага»: великий набір до СБС набирає обертів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up