Морозів не буде, але синоптики очікують сніг та сильний вітер

Морозів не буде, але синоптики очікують сніг та сильний вітер

Синоптики вказують на антициклонічний характер погоди, тому суттєвих опадів завтра не передбачається.

Ми таки наколядували сніг!
Хай і невеликий, і без казкових хуртовин та не повсюди, проте все ж він літав ранковим понеділком.
Ми нарешті побачили, як виглядає сніг, - пише на своїй сторіці у Фейсбуку синоптик Наталка Діденко
Атмосфера виявилася така мила, що поклала нам у торбу цей зимовий подарунок.
Тепер усі Івани згадуватимуть, що саме у їхній день цієї зими в Україні був сніг) 
А ми всі принагідно вітаємо усіх із Іваном, який завершує коло Різдвяних свят.

Що ж синоптично нас очікує завтра й далі?
Поки що антициклонічний характер погоди втримається і тому суттєвих опадів завтра не передбачається.
Ви скажете, що вранці у понеділок все ж літав сніг попри таку ж ситуацію. Правильно.
Це починає поступово перебудовуватися атмосфера, вплив атлантичного антициклону послаблюється, а потужного північного циклону посилюється.
Тому цей невеликий сніг, ще й завдяки невеликим `мінусам`, виявився `предтечею` найближчих опадів, які очікується в Україні 22-23 січня.
У середу-четвер в Україні очікується сильний вітер!

Температура повітря у вівторок коливатиметься в межах 0-4 градусів тепла, на Сході місцями 0-2 градусів морозу, на Заході подекуди до +4+6 градусів.
Найближчої ночі очікується 0-3 градуси морозу, в Карпатах та горах Криму -4-8 градусів.

У Києві 21-го січня істотні опади - навряд, вночі до 2 градусів морозу, вдень до 2 градусів тепла.

22 січня, у День Соборності, у столиці побільшає снігу та посилиться вітер, можливо, до штормових значень.

Івани! Дякуємо за сніг))

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Ходяча Энциклопедия
    А ночью до -10 доходит
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:26 Синоптики попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку найближчими днями 16:10 Житомир попрощався із Захисником Сергієм Дуденковим 16:02 На Житомирщині СБУ викрила адвоката на «земельному» шахрайстві 15:36 Опитування щодо грантового навчання: як молодь Житомирщини може долучитися Від читача 17:20 Один коментар — і шахраї вже можуть писати у директ 15:14 Податківці розповіли, коли при продажу успадкованої земельної ділянки не потрібно сплачувати податки 14:53 Прокурори повідомили про підозру селищній голові, яка допустила понад 690 тис. грн збитків на будівництві спортмайданчика 14:24 Віктор Градівський: На Житомирщині продовжується розвиток мережі центрів життєстійкості 14:00 На Бердичівщині 14-річний школяр врятував друга, який міг потонути 12:47 У міськраді пояснили, чому сьогодні було чути короткий сигнал, хоча повітряна тривога у цей час не була оголошена 12:42 Сьогодні з 13-ї години на деяких автодорогах Житомирщини буде введено тепловий режим для вантажівок: перелік 12:17 У селі неподалік Житомира 10 рятувальників працювали над ліквідацією пожежі у приватному домоволодінні, яка виникла через вибух газоповітряної суміші 11:52 Житомирський легкоатлет Дмитро Багінський виборов "золото" чемпіонату Балканської асоціації легкої атлетики 11:29 У Житомирі рятувальники зібрали ртуть у квартирі, де випадково розбився термометр 11:06 Кошти, отримані до 1 травня 2026 р. за програмою Скринінг здоров'я 40+, треба використати до 30 червня 10:45 Кадрові перестановки: Президент призначив нового керівника Бердичівської районної державної адміністрації 10:23 Житомир попрощався з Захисником Юрієм Крошкою, який героїчно загинув на Донеччині 09:55 На Житомирщині завершився обласний етап гри «Сокіл» («Джура») 09:31 510 допитів, 30 обшуків та 402 експертизи - справу щодо вибухів у селі Березина влітку 2025 року передано до суду 09:00 24 червня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up