5-го лютого в Україні очікується ускладнення погоди - зниження температури, штормовий вітер, сильні опади

5-го лютого в Україні очікується ускладнення погоди -  зниження температури,  штормовий вітер, сильні опади

У вівторок в Україні триватиме зниження температури повітря: проти сьогоднішніх +5+12 градусів завтра очікується +2+8 градусів.

Дощ, періодично з мокрим снігом, пройде на Заході, також невеликі опади ймовірні у східних областях, - пише синоптик Наталка Діденко.
Більшість території України завтра належатиме сухій повітряній масі, хіба що часом з туманами.

А ось 5-го лютого, в середу, в Україну ввірветься справжній південний циклон.

У більшості областей 5-го лютого погода суттєво ускладниться - сильні опади, штормовий вітер.
На Півдні, у Центрі - переважно пройдуть сильні дощі, на Заході, Півночі та Сході очікується мокрий сніг, сніг, налипання мокрого снігу.
Тоненька смужка північних районів північних областей зможе втриматися від грізного циклону - там або без опадів, або невеликі. Карта.

Київ, як завжди, випробовуватиме нерви та терпіння синоптиків. Адже столиця буде якраз на межі потужніших процесів та слабших. 
Все ж більшість прогностичних моделей дають на середу у Києві мокрий сніг, сніг, налипання мокрого снігу, штормовий вітер. На тому поки й зупинимося.
А поки що не пропускаємо вівторок - у столиці 4-го лютого без істотних опадів, хіба максимум якась мряка, близько +3 градусів.

І ще раз!
5-го лютого в Україні очікується ускладнення погоди - подальше зниження температури повітря, штормовий вітер, сильні опади!
Якщо є можливість - важливі справи, особливо будівельні, на відкритому повітрі, дальші подорожі автомобілем краще відкласти. 
І не варто лякатися некомфортного фізичного стану, циклон - справа серйозна, але, на щастя, тимчасова)

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up