Оновлено список країн «червоної» та «зеленої» зон станом на 6 липня

Оновлено список країн «червоної» та «зеленої» зон станом на 6 липня

Про це повідомляє Державне агенство розвитку туризму України. Інформація щодо п’яти країн, куди можуть полетіти на відпочинок українці: до червоної зони потрапила Албанія. «Червоними» лишаються Чорногорія і Єгипет. Туреччина та Хорватія перебувають у зеленій зоні.

Нагадуємо, що громадяни, які приїжджають з країн «червоної зони» в Українумають проходити обсервацію 14 днів чи скористатись додатком «Дій вдома».

Кабінет Міністрів своїм рішенням дозволив припиняти режим самоізоляції або обсервації тим, хто в’їжджає на територію України з «червоної зони» країн за умови, якщо вони зроблять тест на COVID-19 методом ПЛР після перетину державного кордону і матимуть негативний результат.

Із країн «зеленої» зони – без обмежень.

Для в’їзду в Україну іноземним громадянам необхідний страховий поліс, який покриває витрати на COVID-19 та обсервацію.

Детальніше у таблиці Міністерства охорони здоров’я України.

Рекомендації щодо подорожей Україною читатйте ТУТ.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 Яким буде березень: прогноз синоптиків 17:30 Бердичівлянина засуджено до позбавлення волі за незаконне зберігання вогнепальної зброї 17:01 Твій шанс отримати Грант Президента України 16:41 "На щиті": в Україну повернулися тіла тисячі полеглих воїнів Від читача 18:05 Фейкові акаунти в соцмережах 16:20 Житомирські поліцейські нагадують: декларування зброї – це можливість законно нею володіти до кінця воєнного стану 16:02 Керівник видобувного підприємства на Малинщині завдав державі збитків на 12 млн грн 15:44 Житомир втратив ще одного Героя — у засвіти пішов Олександр Захарчук 15:41 Якою буде погода в кінці зими і на початку весни - прогноз 15:20 Ліцей №12 у Житомирі: сучасні лабораторії, профільні класи, освіта майбутнього... 15:01 Хочеш повернутися із СЗЧ: куди звернутися і що робити? 14:41 Денис Улютін: Уряд ухвалив рішення про індексацію пенсій вище рівня інфляції за 2025 рік 14:19 Уроки зими: влада готує новий план захисту енергосистеми в регіонах 14:00 У КЗПО «Обласний еколого-натуралістичний центр» ЖОР відбулася урочиста церемонія нагородження «Юннатівський Оскар – 2025» 12:40 У Житомирі підняли кримськотатарський прапор у День спротиву окупації АР Крим та Севастополя photo_camera 12:14 Неподалік Зарічан в ДТП загинула пішохідка: поліцейські встановлюють особу загиблої photo_camera 12:00 Побили та не відпускали додому: на Житомирщині поліцейські завершили розслідування протиправних дій службовців ТЦК та СП 11:40 Перехід на літній час, індексація пенсій, вилучення з обігу банкнот: основні зміни березня 11:21 #тияк: У Житомирі відбулася арт-терапевтична зустріч для фахівчинь супроводу ветеранів. ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 11:00 Увага! У Житомирі розшукують безвісти зниклого 15-річного Даніеля Аврамчука!
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up