«Жорстокі» реалії  Житомира: без даху над головою та очисних споруд

«Жорстокі» реалії  Житомира: без даху над головою та очисних споруд

Сьогодні ми промоніторили електронні петиції житомирян до місцевої ради та з'ясували, що найбільше турбує містян …

«У когось хліб  - черствий, а у когось діаманти – маленькі»….

Скільки б  влада не «годувала» нас обіцянками про покращення рівню соціального життя та не запевняла нас, що як не нам – то нашим дітям, однозначно, стане жити легше та краще, ми все одно не віримо. На жаль, слова знову розходяться зі справами. І підтвердженням цього є хоча б найбільший резонанс житомирян навколо облаштування шкіл, де навчаються наші діти. «Лідером» серед списку петицій є прохання пана Валерія, котрий вимагає відновлення спортивного майданчика загальноосвітньої спеціалізованої школи №20 м. Житомира. Наразі вже 284 з 300 вже позитивно відгукнулося  з рішучою підтримкою на прохання автора.  Шкода, що своєю меншістю в кількості голосів тримається в рейтингу петиція, що є пов`язаною із забезпеченням ремонту перекриття та покрівлі старого корпусу гуманітарної гімназії № 23 м. Житомира одноповерхового корпусу «старої» школи, де досі навчаються наші діти…

«Ехать будем? А?»

Проблемою позбавлення мешканців Мальованки можливості діставатися Богунії переймається  пані Бондаренко. Вже багато років житомиряни вимушені робити подвійні пересадки з однієї маршрутки на іншу, щоб спокійно дістатися запланованого місця призначення. Причому, платити доводиться двічі…Ось так тиждень проїхалися, а на що жити ще 3 тижні?

Вуличні «пахощі»

Дійсно важливою для міста річчю вирішив зайнятися Ігор Філоненко. Пан Ігор пропонує зобов‘язати «Житомирводоканал» реконструювати очисні каналізаційні споруди міста з відкритого на закритий тип, оскільки вуличний сморід вже стає нестерпним для багатьох людей.

Набридливі черги або нервовий тик

Певно, що кожен з нас знає, що таке виписатися або прописатися в новому помешканні…Допоки візьмеш тисячу різних довідок, займеш чергу, то вже і починаєш передумувати щось змінювати в графі « місце реєстрації фізичної особи». Тому Юрій Міщенко просить місцеву владу створити єдиний електронний реєстр, де кожен може стати в електронну чергу в зручний для нього час. Більше того, потрібно почати цінувати людський час та дозволити житомирянам приходити виключно з власним паспортом. Решта копій та довідок мають робити за місцем реєстрації.

  Ірина Хоцька

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up