Житомиряни просять замінити трамвай на інший громадський транспорт

Замінити трамвай на нерельсовий вид громадського транспорту. Відповідна петиція до Житомирської міської ради була подана 1 лютого 2018 року. Наразі відбувається збір підписів.

Житомиряни просять замінити трамвай на інший громадський транспорт

Автор петиції  переконаний: трамвай в умовах нашого міста досить не актуальний за кількома причинами.

«Зокрема, трамвайні рейки прокладені по проїжджій частин, що призводить до постійного знищення асфальтового покриття та постійних витрат з міського бюджету на його ремонт. Крім того, цілий день у житлових будинках, які розміщені поруч із трамвайною лінією, “тремтять” стіни. До того ж трамвай – це швидкісний вид громадського транспорту, але оскільки шлях прокладений по проїжджій частині, а зупинки занадто часто, ця властивість втрачається. Трамвай збільшує небезпеку та ускладнює дорожній рух, адже пасажири повинні виходити на проїжджу частину при посадці та висадці”, – написав автор петиції Володимир Солодуха.

За словами заступника міського голови Дмитра Ткачука, для того, аби розглядати та приймати такі рішення, спочатку потрібно знайти альтернативу існуючому виду громадського транспорту.

«Навіть якщо найближчим часом петиція набере відповідну кількість голосів, то такі речі просто на основі петиції не приймаються. У нас, звичайно, є ряд проблем з трамвайною лінією, зокрема експлуатацією рейок, і в найближчі пару років це питання постане на порядку денному. Однак якщо і набере така петиція голоси, без альтернативи говорити про щось зарано, адже це питання і бюджету, і сесії, і т. п. Звичайно, ми врахуємо та візьмемо до уваги такі ініціативи мешанців та донесемо до депутатів», - зазначив Дмитро Ткачук.

З моменту публікації петиція набрала лише 5 підписів, однак часу ще вдосталь, тому однодумці можуть долучитися до її підписання.

Нагадаємо, для подальшого розгляду петиції вона має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців з моменту оприлюднення..

Також днями житомиряни до міської ради подали наступні петиції: заборонити феєрверки, петарди та інші вибухові пристрої на території Житомира під час АТО; докорінно змінити керівництво та спеціалістів водоканалу; скасувати газову залежність мешканців Житомира; скасувати  щорічні святкування так званої Масляної. Наразі триває збір підписів. А на розгляді в міській раді зараз наявні дві петиції, які набрали необхідну кількість підписів: встановити контроль за перевізниками та не закривати початкові школи в НВК №25, 34 та 65.

Алла Гетьман

Коментарі (27)
 • Роман Невмержицкий

  Ликвидируют трамвайное Депо,перетянут туда тролейбусное из центра,вот Вам и большой кусман земельки на деребан.
 • Анна Полищук

  Я живу біля трамвайної лінії,і він мені зовсім не заважає! Просять ,мабуть,ті,у кого якраз немає потреби ним користуватися.
 • Татьяна Ларионова

  Дуже зручний транспорт трамвай,боронь боже,щоб його забрали.Хай конкретно скажуть,хто просить?
 • Макаруха Павел

  Троллейбус все-же  лучше , притом однозначно !

Упродовж 5-11 лютого епідемічний поріг перевищений у 5 областях. МОЗ України закликає не займатись самолікуванням, а лікарів...

Це документальна історія життя оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом – Василя Сліпака, який брав активну...

За 2 місяці в області стартували 3 проекти із будівництва потужних сонячних електростанцій. Загальна сума інвестицій – понад...

Ще до приїзду рятувальників власниця оселі вивела з палаючого будинку своїх чотирьох неповнолітніх дітей

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up