Житомиряни просять не допустити вивчення у школах релігійних предметів

Житомиряни просять не допустити вивчення у школах релігійних предметів

Житомирянин Дмитро Громико створив електронну петицію на сайті міської ради з вимогою заборонити політичним силам, виступаючи від імені громади, запровадити вивчення у школах християнскої етики.

"Деякі політичні партії, намагаються від імені громади впровадити вивчення релігійне виховання у школах міста. Оскільки діти і так мають велике навантаження у школах, і в Конституції чітко і ясно написано, що церква відокремлена від держави, прошу підтримати петицію про заборону внесення предметів релігійного спрямування у навчальний процес у школах, а також заборонити Житомирській облраді чи іншим державним органам міста вносити такі пропозиції до Міносвіти чи Верховної Ради від імені громади. (Політичні партії можуть вносити такі пропозиції від свого імені, не прикриваючись громадською думкою, до якої вони не мають відношення).

Для формування світогляду дітей на релігію, є інші спеціалізовані установи (церкви, тощо), до того ж не слід забувати що оплата праці вчителів у будь-якому разі іде з податків виборців і використання їх у інших напрямках (наприклад, на ті самі ремонти у класах чи харчування дітей у школах) є більш доцільним ніж вивчання будь-яких "релігійних етик" у школах".

Нагадаємо, звернення з проханням запровадження “християнської етики” як обов'язкового предмету на черговій сесії обласної ради підтримало 35 депутатів.
Таке звернення ініціював депутат Житомирської облади Сидір Кізін. 

Наразі петиція пана Громико набрала 10,4 відсотка голосів. Якщо підтримуєте дану ініціативу, голосуйте на сайті міськради.
 

0
0
0
0
Коментарі (9)
 • Dmytro Medynskyy

  А немає що підтримувати, релігія нехай лишається прерогативою релігійної школи. Крапка.

  Jurgen Graaf reply Dmytro Medynskyy

  а то из астрономии скоро только космические полумарафоны останутся....
 • Jurgen Graaf

  Ни в коем случае! Уроки этики, эстетики, но не библейский бред. Почему не Коран? Не Септуагинту?
 • Dmytro Tsymbal

  А що таке "християнська етика"? 10 заповідей. То це можна і за урок вивчити на релігієзнавстві. Треба дітей вчити думати, любити, поважати один одного і не вплутувати сюди релігію ніяким чином. Не нав'язувати дітям, які ще не вміють критично мислити, релігію (будь-яку).

  Сергій Ткаченко reply Dmytro Tsymbal

  Dmytro  Tsymbal  все життя навіть в старину сдітьми ходили до церкви .Життя вірянина починається з крещення, тобто з дитинства це культура яка відносить людину до певної нації. А ви тут фігню всяку пишите. Тому і з 'являються Гітлер Та сталіни
 • Роман Хтей

  А правильно, для чого державі розумні,  освідченні люди? Виховуйте надалі по радяньському принципу...
  А те що християнська етика навчає дитину елемантарним правилам поведінки, то це ж дибілам хейтерам не цікаво....

  Dmytro Tsymbal reply Роман Хтей

  Дуже цікава християнська позиція називати людей, які думають інакше, "дибілами". Ще й з помилкою :)
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up