Житомиряни повчилися у вінницьких

Для набуття досвіду щодо облаштування Центрів надання соціальних послуг в форматі "Прозорий офіс", а також вивчення питання реконструкції приміщень для їх розташування спеціалісти департаменту соціальної політики та управління капітального будівництва міської ради відвідали Вінницю. Про це інформує сайт Житомирської міськради.

Житомиряни повчилися у вінницьких

Під час візиту представники міської ради відвідали «Прозорі офіси», що розташовані у місті Вінниця. Директор департаменту соціальної політики Вікторія Краснопір розповіла про те, що відвідання сучасних центрів надання соціальних послуг у Вінниці є можливістю ознайомитись з позитивним досвідом колег:

«У ході візиту ми вивчили питання розміщення відповідних служб у цих приміщеннях та організацію їх роботи. Ознайомились також з програмним забезпеченням, яке обслуговує питання надання пільг, субсидій, призначення державних соціальних допомог, реалізації інших соціальних програм. Поспілкувалися також з працівниками "Прозорих офісів", дізналися про переваги цієї форми організації роботи».

У ході візиту посадовими особами Житомирської міської ради напрацьовано ряд ідей щодо залучення соціальних партнерів, облаштування приміщень, надання окремих послуг.

«Відвідуючи "Прозорі офіси", ми звернули увагу на те, що приміщення, де вони розташовані, ідентичні нашим приміщенням, де наразі розташовані районні управління праці та соцзахисту, тобто можна використати досвід наших колег і у Житомирі», -повідомив в.о. начальника управління капітального будівництва міської ради В'ячеслав Глазунов.

 Нагадаємо, що міською радою прийнято рішення про створення Центрів надання соціальних послуг у форматі "Прозорий офіс" та реконструкцію адміністративних будівель для їх створення.

Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:20 Святкуйте День молоді в Житомирі 16:00 Перший день війни: як це було 15:52 Реконструкція скверу на розі вулиць Лятошинського та Небесної сотні: презентація проекту у 5 млн грн 15:45 Суд у справі нападу на житомирського журналіста вже десятий раз переноситься. ВІДЕО play_circle_filled 15:40 Житомиряни вшанували пам'ять жертв загиблих в роки війни 15:20 В Олевському районі ліквідували пожежу сухої трави, що загрожувала житловому сектору 15:05 Фотофакт: на вулиці Грушевського невідомі руйнують асфальт 14:44 Нова концепція розвитку екстреної допомоги 14:16 У Житомирі відбувся футбольний турнір пам`яті загиблого в зоні проведення ООС Дмитра Рудя 14:00 31 юний спортсмен Житомирщини навчатиметься на спортивному відділенні у ліцеї для обдарованих дітей 12:44 Житомиряни вшанували пам'ять жертв війни 12:19 Колишня військова планує відкрити «Дім ветеранів» у Житомирі

На календарі знову 22-е червня.

Національний проект «Нові лідери» продовжує відкривати цікаві ідеї цікавих людей.

Інформація щодо якості води відкритих водойм у місцях масового відпочинку по області.

Мін’юст удосконалив норму законопроекту №8296 щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up