Житомирянам перерахують субсидії

Житомирянам перерахують субсидії

Цієї весни житомирянам двічі перераховуватимуть розміри субсидій. Перший раз через планове зростання тарифів на електроенергію з 1 березня. Вдруге наприкінці опалювального сезону – на тепло через зміну обрахунку тарифу залежно від температурних показників.

 

Розмір субсидій, які нараховують органи соціального захисту як часткову компенсацію вартості комунальних послуг, в березні буде переглянутий. Субсидії перерахують автоматично.

Про це розповіла начальник відділу соціальної допомоги при Богунській районній раді Наталія Живанюк.

«Перерахунок розміру субсидії на електроенергію розпочнеться з березня. А стосовно опалення – то тільки після завершення опалювального сезону. Після 1 травня 2017 року доведеться відкоригувати соціальні нормативи і здійснити перерахунок. Ми знаємо, що у разі зростання тарифів на той чи інший вид комунальних послуг, на який надається субсидія, перерахунок розміру безповоротної державної допомоги здійснюється з моменту змін. Цього року мінімалка зросла у два рази, в результаті після розрахунку наступної субсидії значно зменшиться і її розмір. Але поки що, люди навіть з більшою заробітною платою будуть оплачувати за тим розміром, яким їм призначено. А для наступного перерахунку субсидії потрібно буде заново визначити відсоток обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги за певною формулою», – сказала вона.

Також буде відбуватися доплата через особові рахунки громадян в теплопостачальних організаціях, які за кінцевими результатами опалювального сезону мають зробити перерахунок і подати необхідну інформацію в платіжці.

Юлія Довбня

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:24 4-річний хлопчик помер від пневмонії у лікарні у Коростенському районі - розпочато кримінальне провадження 12:02 Жахлива автотроща у Коростенському районі: загинув водій позашляховика 11:40 13 лютого - Міжнародний день презерватива 11:20 Безпечний простір «СвіТИ» відзначив другу річницю: 184 підлітки пройшли програму відновлення Від читача 01:26 Мешканців Житомирської області закликають бути напоготові через загрозу з боку північного сусіда. 11:00 Як отримувати листи від податкової через Електронний кабінет 10:40 У Житомирському районі під час пожежі в приватній оселі травмувалася жінка 10:20 Справу трьох жінок, які привласнили понад 424 тис. грн коштів державної установи, прокурори скерували до суду 10:00 Погодинні графіки відключення електроенергії на Житомирщині 13-го лютого: 4 і 3,5 черги 09:40 Жорстока трагедія в Житомирі: школярка вбила свого хлопця через ревнощі — суд виніс вирок 09:19 Уродженець Житомирщини Даниїл Донченко дебютував із перемоги в UFC 09:00 13 лютого: яке сьогодні свято, прикмети та заборони, прогноз погоди у Житомирі 19:50 У Коростенському районі - ДТП із загиблими 17:53 2025 року поліцейські Житомирщини зафіксували 5694 протоколи на водіїв з ознаками алкогольного або наркотичного сп'яніння 17:01 Увага! На Житомирщині туман 1-го рівня небезпеки 16:40 Скористайся безвідсотковою позикою на облаштування житла через переїзд на нове місце 16:33 Внаслідок поранень обірвалося життя Захисника Богдана Малецького 16:28 На Житомирщині формують план заходів до 40-х роковин Чорнобильської катастрофи 16:20 Верховна Рада ухвалила Закон про хвилину мовчання о 9-й ранку 16:00 Після короткої відлиги у неділю знову трохи похолодає — прогноз погоди
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up