"Житомирводоканал" переніс дату хлорування води на 17 - 19 травня

"Житомирводоканал" переніс дату хлорування води на 17 - 19 травня

Про це КП "Житомирводоканал" повідомив на своїй сторінці у Фейсбук. здійснюватиме планове промивання мереж та резервуарів питної води.

Промивання та дезінфекція мереж систем подачі та розподілу води проводитиметься з 23.00 1️7️ травня до 06.00 1️9️ травня.

Промивання - це знезараження і дезінфекція водопровідних мереж міста з метою попередження негативного впливу стану водопровідних мереж, на яких накопичується осад, на якість води.

Під час проведення робіт КП "Житомирводоканал" не рекомендує використовувати воду для приготування їжі.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (9)
  • Roman Shevchenko
    Житомирські дибілоїди  функціонери , потрібно будувати очисні споруди , на які видів евробанк гроші , а не хлорувати людей , та пиз#ити і відмивати гроші!!!
  • Валентина Ковальчук
    Не ну це хіба нормально? Я вже води заготовила
  • Irinka Shkurpola
    А как на счёт дня города? Его же тоже вроде как перенесли на 18.05? Или так надо праздник без воды?
    Inna Zh reply Irinka Shkurpola
    Ирина Ирина со след года в мае
  • Alexandra Gol
    На сайте водоканала такой инфы нет
    Петя Сірик reply Alexandra Gol
    є)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:19 На щиті у рідний Житомир повернувся капітан Андрій Копійченко 15:00 КМУ дозволив використовувати електронний або паперовий витяг з Реєстру ЄДРВВ замість посвідчення УБД 14:42 На початку 31-ї сесії обласної ради відзначили державними нагородами жителів Житомирщини 14:19 У Житомирі відбулася 31 сесія Житомирської обласної ради Від читача 18:15 Чатові онлайн 14:00 У Житомирі запрацювали фонтани photo_camera 12:46 На Житомирщині відзначають День вишиванки — свято, яке об’єднує покоління 12:20 Розсилав наркотики поштою: 17-річний житомирянин постане перед судом photo_camera 12:00 Національний президентський оркестр підготував дві прем’єри для концерту в Житомирі photo_camera 11:38 Перед судом постане зловмисник, який у селі Ліщин напав з ножем на сплячого чоловіка 11:20 СБУ та Сили оборони проводять посилені безпекові заходи у північних регіонах України 11:00 Європейський тиждень тестування на ВІЛ і вірусні гепатити: Твій статус має значення 10:38 В німецькому Касселі відкриють Café Schytomyr 10:19 23 травня в Україні розпочинається основна сесія НМТ: на Житомирщині зареєструвалися понад 12 тисяч учнів 10:00 21 травня у Житомирі відбудеться збір підписів за надання Дню вишиванки статусу державного свята 09:39 На Житомирщині відбувся «Діалог влади та бізнесу»: аграрії обговорили розвиток галузі та поділилися досвідом. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 21.05.2026 щодо російського вторгнення 09:00 21 травня: яке сьогодні свято, все про цей день, прикмети, традиції і погода у Житомирі 17:29 Про підозру повідомили водію, який в с. Рея збив дитину на самокаті 17:00 Психологи та кінологи поліції Житомирщини допомагають у відновленні пораненим захисникам photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up